Mini ITX anakart tavsiyesi

Yavuz45

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mini PC toplamak istiyorum. AMD Ryzen 5 3400G işlemci alacağım AMD soketli mini ITX anakart arıyorum tavsiyeleriniz neler? Fiyatta tahmini olarak Max 2000 TL ama biraz geçse de sorun olmaz.

Arkadaşlar mini PC toplamak istiyorum. AMD Ryzen 5 3400G işlemci alacağım AMD soketli mini ITX anakart arıyorum tavsiyeleriniz neler? Fiyatta tahmini olarak Max 2000 TL ama biraz geçse de sorun olmaz.

Micro ATX ile mini ITX arasında fazla fark var mı Micro ATX 24 cm mini ITX 17 cm diye biliyorum arasında pek fark yok sizce mini mi almalıyım Micro mu ikisi arasında gidip gelmekteyim.

Micro ATX ile mini ITX arasında fazla fark var mı Micro ATX 24 cm mini ITX 17 cm diye biliyorum arasında pek fark yok sizce mini mi almalıyım Micro mu ikisi arasında gidip gelmekteyim.
Mini PC toplamak gibi enteresan bir amacınız varsa mini ITX almanızı tavsiye ederim. Ancak Micro ATX anakart masrafınız çok daha az olacaktır. Seçim sizin.

Ben bu kaslar ufak diye alacağım çok gezen bir insan olduğumdan gittiğim yerlerde götüreceğim. Micro ATX kasalar mini kasalardan daha iyi Micro kasa almaya karar verdim ilginiz için teşekkürler. Peki Micro ATX kasa tavsiyeniz nelerdir?

Yeni konular

Geri
Yukarı