mini-ITX Oyun Sistemi - Bütçe 2500 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizde siteden kredi kartı ile alışveriş yapıyorsun. Kredi kartı senin. Vatan diyor ki '' Bize kredi kartı bilgilerinizin yazılı olduğu kağıt gönderin.'' hayda ben nereden çektireceğim nereden yaptıracağım bunu. Hadi çektirip versem o zaman mağazadan alışveriş yapayım daha mantıklı. Birde benim sana verdiğim bilgiler ile sen benim bütün her şeyimi öğrenirsin. Çok yazık.

Çok iyi bir sistem. @Ralorieth keşke bizim ülkemizde de böyle bir sistem olsa çok iyi bir sistem. Vallaha takdir ettim.

Merak etme kardeş firmalar artık arayış içerisinde. Türkiyemiz'de bilgisayar kullanıcı kitlesi gittikçe artıyor ve bu artış sadece kullananlar ile değil aynı zamanda teknik aksamdan anlayan kişiler ile de ilerliyor. Artık eskisi gibi değil. Amerika'da çıkan bir teknoloji 20 yıl sora anca Türkiye'ye gelir devri kapandı. Bir de üstelik her geçen gün ödeme olanaklarıda değişiyor daha da kolaylaşıyor. Ben elimden geldiğince takip ediyorum. İnan bana bu bile ülkemiz için çok iyi bir ilerleme. Türkiye gerçekten büyük bir pazar haline geldi eskiye nazaran.. İnternette izlediğim videolardan bilirim. Technopat'ın inceleme videolarıda bunlara dahil. Eskiden böyle şeyler yoktu. Bilgisayar formatlamak denince akla profesör olmak gerek diye bir cümle geliyordu. Şimdi öyle değil herşey artık çok kolay herkes yapabiliyor. Yapamayan da inceleme veya rehber videolarına bakarak rahatlıkla yapabilir.

Bizde veriyorlar takip kodunu, bekle anam bekle. Size para yollasam da bana oradan bir i5-4670K ve Z97 Gaming 5 alsanız. Cidden her ürün 100-200TL daha ucuz ya. :D Ah Türk Lirası, ah.

Üstad yollayayım tabii ki. Ancak bu seferde gümrük falan oralarla uğraşırsın yine aynı paraya gelir kanımca :D Bencede @Sociologist in dediği gibi sorun TL değil. Sorun vergiler :D

Türk Lirası değerli değil ki, istediği kadar vergi olsun. :D

Küçük oyun bilgisayarı istediğin yere götürebiliyorsun. Başka ne isteyebilirsin ki? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı