Mini klavye önerisi

Bütçe
2000

Demir2004

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an kullanıdığım klavye red Switch ve daha önce blue Switch kullandım fakat memnun değilim basımı ağır gelmekte.
%60 mini klavye veya NumLock olmayan bir klavye düşünüyorum Switch olarak da brown veya blue almak istiyorum red Switch ağır geldi klavyeden mi bilmem.
Bütçe: 2000.
Önceki klavye: XPG blue Switch.
Şu anki klavye: HP Pavilion 800.

Merhaba. Şu an kullanıdığım klavye red Switch ve daha önce blue Switch kullandım fakat memnun değilim basımı ağır gelmekte.
%60 mini klavye veya NumLock olmayan bir klavye düşünüyorum Switch olarak da brown veya blue almak istiyorum red Switch ağır geldi klavyeden mi bilmem.

Rk61. 1 hafta önce baktığımda vergilerle 1500 TL'ye geliyordu. 1200 TL'ye Z11t'ye de bakabilirsiniz.

Rk61. 1 hafta önce baktığımda vergilerle 1500 TL'ye geliyordu. 1200 TL'ye Z11t de alabilirsiniz.

Bunları araştırdım aynısı Dierya diye bir markadada var 800TL tıpatıp aynısı fakat yorumlarda bir süre sonra çift basmya yaptığı yazıyor bu yüzden güvenemedim ve bilindik markalar bakıyorum.

Bunları araştırdım aynısı Dierya diye bir markadada var 800TL tıpatıp aynısı fakat yorumlarda bir süre sonra çift basmya yaptığı yazıyor bu yüzden güvenemedim ve bilindik markalar bakıyorum.

Görünüş önemli değil hocam. Kalite önemli. Z11 Redragon'un alt markasıdır. Royal Kludge'de gayet bilindik. Size bilirsiniz.

%10 Kuponu uygulayp Amazon Prime ile almayı unutma.

Geri
Yukarı