Mini mekanik klavye önerisi

Savascii

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar, hayırlı sabahlar. Mekanik bir klavye almak istiyorum ama normal mekanik bir klavye değil. Şu genellikle Valorant videolarında gördüğünüz mini mekanik klavyelerden bkz. Bunun gibi klavye kullanan arkadaşlar var mı? Var ise deneyimleri nasıl ve beğeniyorlar mı? Ayrıca şu an kullandığım klavyede NumLock tuşları da bulunuyor (merak eden olursa kullandığım klavye amazon) yani büyük bir klavyeden küçük bir klavyeye geçiş yapmayı düşünüyorum. Benim düşüncem tarzında geçiş yaşayan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Klavye toplayabilirsin yurt dışından alınıyor çoğu parça fakat yaptığına değiyor.

Benim satılık kasa ilanım var gmk67 almak gibi bir fikrin olursa yurt dışından almak yerine ona bakabilirsin onun dışında link atayım:

Bunun yanında istediğin bir Switch alman gerekiyor 68 adet sonrasında bir de keycaps yani tuş başlığı alman gerekiyor. Onlar için istersen öneri yapabilirim.

Şöyle örnek bir build atayım sana:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı