Minidump dosyaları yok

İşletim sistemi
Windows 10

Mehmet ULUDAĞ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar rehberdeki ayarları yapmama rağmen minidump dosyaları yok.
System service exception ve MEMORY_MANAGEMENT hatalarını alıyorum Casper Nirvana nb 15.6 modeli eski bir laptop geçen hafta SSD alıp Win 10 64 Bit kurdum birkaç gün sonra hata verdi güncellemeden sonra.
Şu an fark ettiğim şey masaüstüne attığım doysa restart yapınca gidiyor Deep freeze kurulu değil.
İnternete bağlanınca bu mavi ekranları alıyorum.

Son düzenleme:
MEMORY_MANAGEMENT hataları genellikle RAM kaynaklı olur. Belirtilen cihazı Memtest86 testiyle test eder misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an fark ettiğim şey masaüstüne attığım doysa restart yapınca gidiyor
Ali Bey'in yazdığını düzgün okumamışsınız o zaman. 3.parti yazılımlar kullanıyorsan siinebilir.
İmzamdan Aida64 sonucunu paylaşın.
eski bir laptop geçen hafta SSD alıp Win 10 64 Bit kurdum
Eskiden sorun yoksa SSD kaynaklı olması muhtemel.

Laptop iş yerinde kullanılıyor akşam geldiğinde tekrar ilgilenirim ilginiz için teşekkürler. SSD'nin sorunlu olup olmadığının nasıl test edebilirim? BIOS eski olduğunun düşünüyorum eski laptop fakat tam modelini de bilemedim laptopun BIOS'unu bulup güncellemem sorunu çözebilir mi? Laptopun modelini nasıl tam olarak öğrenebilirim?
Hocam şu an AIDA 64 yükledim fakat yine Memory managment hatasını verip resetleniyor ardından yine program silinmiş oluyor. Var mı başka öneriniz?
Dosyalarin yedegininalip formatlayacagim isin gatibi internet bagli olmayinca veya program kurmayinca duzgun calisiyor şu an.

Son düzenleme:
BIOS eski olduğunun düşünüyorum eski laptop fakat tam modelini de bilemedim laptopun BIOS'unu bulup güncellemem sorunu çözebilir mi? Laptopun modelini nasıl tam olarak öğrenebilirim?
Eskidir zaten bulamazsın doğru şekilde. Çünkü aldığınız şirketler destek vermek için satmıyor. Para kazanmak için sattığından günceli bulamazsın.
Hocam şu an AIDA 64 yükledim fakat yine Memory managment hatasını verip resetleniyor ardından yine program silinmiş oluyor. Var mı başka öneriniz?
Başka öneri yok. İstenileni paylaşmanız lazım.

Geri
Yukarı