Minidump hatası

Çözüm
-DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın ve güncel sürümü kurun.
-Prime95 ile işlemci stres testi yapın.
-HD Tune Pro ile SSD/HDD sağlık testi yapın, CrystalDiskMark ile Yazma/Okuma testi gerçekleştirin.
-FurMark ile ekran kartı stres testi gerçekleştirin.
-Memtest86 ile belleklerinizi test edin.
-CMD'yi yönetici olarak başlatıp SFC/ scannow komutunu girin.
-Varsa Windows Update güncellemelerini yapın.

Dediklerimi sırasıyla değil, teker teker gerçekleştirin ve hangi testi yaparken hata aldığınızı bildirin.
-HD Tune Pro ile SSD/HDD sağlık testi yapın, CrystalDiskMark ile Yazma/Okuma testi gerçekleştirin.

Dediklerimi sırasıyla değil, teker teker gerçekleştirin ve hangi testi yaparken hata aldığınızı bildirin.

Son düzenleme:
Çözüm
Bilgisayarım Asusun Dizüstü G531GT modeli F8 F11 DEL tuşları ile ön yüklemeyi açmayı denedim ama açılmadı

Hocam Memtest ve CMD görüntülerim aşağıda crystaldiskmarkta 1600'e 1400.

HD TunePro yu bulamadım detaylandırabilir misiniz?

Windows Updatelerim güncel Ekran Kartı Sürücülerinie 1 hafta önce Nvidia Experience den güncelledim.
FurMark ve Prime95 bilgilerini yarın yazacağım
Virüs bulaşmış olabilir mi Malwarebyte ve Avasttaki taramalarım sonucu herhangi bir şey bulunmadı @Berrkay
Windows resource protection found corrupt files and succesfully repaired them for online repairs,details are included in the CBS log file located at

Windows kaynak koruması bozuk dosyalar buldu ve bunları çevrimiçi onarımlar için başarıyla onardı; ayrıntılar şu adreste bulunan CBS günlük dosyasına eklenmiştir
@Murat5038 @MayCrasH @Recep Baltaş

Kaspersky Antivirüs taraması sonucu herhangi bir şey bulunmadı

Dosya Ekleri

• IMG_20200902_002109.jpg
    IMG_20200902_002109.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20200901_224627.jpg
    IMG_20200901_224627.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Sanıyorum bir driver yüzünden kernel_security hatası alıyorsun..
İşte sorun da o. Driver hakkında hiçbir bilgi yok. Bu yüzden yeni dosya rica ettim fakat geri dönüş bile yapmadı arkadaş...

Avast kaldırın sağlam bir AV kullanın. MBAM da kaldırın. Dosyalarınız hasar almıştı ve önereceğim sfc komutuydu önerilmiş zaten. Ek olarak RAM testini de yapmışsın ancak bir şey daha yapın HDSentinel ile disk sağlıklarını kontrol edin.
Yeni mavi ekran alırsanız yeni dosyaları paylaşırsınız.

Avast kaldırın sağlam bir AV kullanın. MBAM da kaldırın. Dosyalarınız hasar almıştı ve önereceğim sfc komutuydu önerilmiş zaten. Ek olarak RAM testini de yapmışsın ancak bir şey daha yapın HDSentinel ile disk sağlıklarını kontrol edin.
Yeni mavi ekran alırsanız yeni dosyaları paylaşırsınız.
Merhaba Kaspersky kullanıyorum ayda 1 yükleyerek test yapıyorum yavaşlatma olmasın diye buyrun Hd Sentinel sonuçlarım sizce 52 derece olması normal mi?Laptop olduğu için biraz alttan alıyorum
@Murat5038

Dosya Ekleri

• IMG_20200905_211129.jpg
    IMG_20200905_211129.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı