Minifit de SALT likit dışında likit kullanınca ne olur?

Sensei.007

Centipat
Selamlar, Minifit almak istiyorum. bir tanıdığım SALT likit dışında kullanmamam gerektiğini söyledi. Zaten sigara bağımlısı değilim nikotinsiz likit bile olur benim için. Salt likit dışında normal likit kullansam makineye zarar verir miyim?

Selamlar, Minifit almak istiyorum. bir tanıdığım SALT likit dışında kullanmamam gerektiğini söyledi. Zaten sigara bağımlısı değilim nikotinsiz likit bile olur benim için. Salt likit dışında normal likit kullansam makineye zarar verir miyim?
Belki arayıp gelenler olur görürler yardımcı olmuş oluruz. Hortlasın.
Öyle bir şey yok hocam bir deli kuyuya taş atıyor misali. Daha doğrusu anlatılan şeyi yanlış anlamakta olabilir.
Olay şu, pod cihazlarda yüksek ohm düşük watt olduğu için salt likitler daha doyurucu oluyor.
ama mod cihazlarda ohm ayarı ve watt yüksek olduğu için normal likitler yüksek wattdan dolayı doyurucu oluyor.
Yani sizin cihaz pod mod ve düşük wattlı olduğu için salt likit ile doyuruculuğu nikotin beslemesini alırsınız. O yüzden önermiyorlardı zamanında.
Ama ikisini de kullanabilirsin fark etmez. sadece salt ve normal likitlerin mg lerini araştırıp nikotin değerlerini kafanızda hesaplayın alın ki doyursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı