Minimiri.com güvenilir mi?

[email protected] adresi üzerinden size ulaşabileceğim sosyal mecra yada cep numarası atabilir misiniz
Kardeşim geçmiş olsun. mandalinev.com vardı bi hafta önce aynı olay oldu. 11 adet web sitesi kurmuş bu şekilde dolandırmış milleti. Bu da tahminimce 12 oldu. Google a yazar bakarsan olayı anlarsın. Btk ve etbis nasıl onay veriyo bu sitelere bilmiyorum ama yeteri kadar inceleme yok anlaşılan.

Evet sanırım sağlam dolandırıldım. Ne yapabilirim? Bana akıl verecek var mı site hala aktif durumdayken?
Aynen bende 6200) TL savcılığa suç duyurusunda bulundum

Evet sanırım sağlam dolandırıldım. Ne yapabilirim? Bana akıl verecek var mı site hala aktif durumdayken?
Kısaca savcılığa gidip şikayetçi olun siz ne kadar ödediniz

Minimir.com dolandırıcı kesin ve net

Ödeme havale ise yarın savcıya gidin şikayet bulunun kredi kartı ise bankayı arayın işlem iptali yaptırın acil olarak
Savcılığa suç duyurusunda bulundum ama para EFT olduğu için çok zor para gitti ama bunun gibi şahıslara devlet onay verip birde kayıt yapıyor ama herşey sahte ve hala site satışa devam ediyor

Çok güzel dolandirildik evet ama çok kötü insan nasıl olduğunu anlamiyor minimiri.com çok güzel dolandırdıniz.

Son düzenleme:
Havalenizi asla geri alamıyorsunuz. Karşı taraf onaylarsa ki neden onaylasın adamlar dolandırıcı zaten. Banka bloke de koymuyor, savcılık koyabilir sadece. Kredi kartıyla ve iyzico üzerinden alışverişte geri alabiliyorsunuz. Biz Mandalinev sitesinden fena dolandırıldık. Sürekli gündemde tutun ki başkaları da dolandırılmasın. Şikayetvar sitesi 48 saatten önce yayınlamıyor. Benim şikayeti 4 gün sonrasın da bile yayınlamadı. Uyarın milleti.

Whatsup çıktıları, fatura çıktıları, ekran görüntüleri vs gibi dökümanları alın. Antalya egm, tüketici hakem heyeti ve bankanıza bildirin. Site açıkken onlara baskı uygulayın, belki bankanıza geri yollarlar paranızı. Daha fazla insan dolandırmak İçin.Dürüstlerse geri yollarlar paranızı ama mandalinev e o kadar çok benziyor ki. Biz havale ile ödeme yaptık. Tabi ki geri alamadık, ortadan kayboldular. Siparişimden 3 gün sonra uyandım, her yere de yazdım ama işe yaramadı, şimdi sadece yakalanmalarını bekliyoruz. Paramızdan vaz geçtik, adamlar daha fazla kişiyi mağdur etmesin diye uğraşıyoruz. Ticaret odasına kayıt olmaları veya gazeteler de reklam haberleri çıkması, sadece alt yapıyı hazırlama. Site açıkken olabildiğince çirkefleşin, belki o şekil de geri alabilirsiniz paranızı.

Son düzenleme:
Sınırlı stok yazan 14 pro max ten 80milyon tane alabiliyorum, sınır sanırım uzay boşluğu oluyor, öyle bi uckagıt yani

Dosya Ekleri

• 6FDAE9F5-B063-4D12-8C6F-FA7527571926.png
    6FDAE9F5-B063-4D12-8C6F-FA7527571926.png
    106,6 KB · Görüntüleme: 474
İyi ki ben de bu siteyi takip ettim. Bazi arkadaşlar tongaya dusmus. Bu sahtekarin WhatsApp numarasina mesaj attim bana cevapladi. Direk sahtekar misin dedim. Hayir dedi. E-ticaret etbıs e kayitliyim dedi. Rtbiuste dakikalarca taratiyorum ama ismi hala cikmadi. Resmensahtekarin dibi. Arkadaşlar para odemeyin. Hemen CİMER'e sikayet edelim.

İyi ki ben de bu siteyi takip ettim. Bazi arkadaşlar tongaya dusmus. Bu sahtekarin WhatsApp numarasina mesaj attim bana cevapladi. Direk sahtekar misin dedim. Hayir dedi. E-ticaret etbıs e kayitliyim dedi. Rtbiuste dakikalarca taratiyorum ama ismi hala cikmadi. Resmensahtekarin dibi. Arkadaşlar para odemeyin. Hemen CİMER'e sikayet edelim.
Etbis'de kaydı var görünüyor... Etbis'de kaydı olması güvenlik için yeterli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı