Mining bitecek mi?

Hocam görüşünüze saygı duyuyorum da sadece gamerlar oyun oynasın diye insanlar para kazanmasın mı :) Neyse bu PS Xbox kapışmasına dönmesin... Bir ortası bulunur tabiki... Bakınız ETH 2.0 ile zaten bitecek büyük oranda mining.
Hocam ben de aynı şekilde dediğiniz şeylere fazlasıyla saygı duyuyorum ve sizi anlıyorum. Verdiğim "oyun" örneği etkilenen sektörlerden aklıma ilk gelendi. Umarım bir ortası bulunur ve piyasa bir an önce normale döner.

Hocam fazlasıyla haklısınız ancak konu bu olduğu için böyle dedim. Yoksa hırsızlar, sizin de dediğiniz gibi katiller veya tecavüzcüler varken "yatarak" para kazanmaya çalışan insanlara bunu yapmak fazlasıyla garip olur.

Yatarak para kazanma terimi yanlış. Bu adam bunu araştırıyor, piyasayı takip ediyor. Yeri geldiğinde ekran kartlarına bakım yapıyor, yeri geldiğinde 2-3 gün uyumayıp 6-7 mh nasıl daha fazla kazarım nasıl daha az elektrik ilen daha yüksek mh alırım gibi şeylere kafa yoruyor + olarak bu işe para bağlıyosun. Bizim dediğimiz para sizin için çalışsın terimide bu yattığı yerden para kazanıyor deyip milleti linçlemenini hiçbir amaçı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı almaya korkar olduk. Hangi ilana baksam mining yapılmış.

Geri
Yukarı