Mining geliri aşırı düşük

Hocam bu bahsettiğim 2 hafta önce falandı.

Pardon, bilgisayarı kapatmıştım yaklaşık 2 saat önce o yüzden ortalama mh değeri de düşüş göstermiş(54mh a göre hesaplama yapmış) normalde 0.0008 ETH'yi çok rahat görüyorum. Kazanç farkı havuz kaynaklıdır büyük ihtimalle.

Dosya Ekleri

• 48A8DE5E-A443-4EB3-AD30-D80195B9E838.png
    48A8DE5E-A443-4EB3-AD30-D80195B9E838.png
    170,5 KB · Görüntüleme: 52
  • 2D4DD2FA-5533-46C8-B163-C567D075AA51.png
    2D4DD2FA-5533-46C8-B163-C567D075AA51.png
    180,8 KB · Görüntüleme: 54
Ben de aşırı düşük kazanmaya başladım, günlük 0.5$ vermeye başladı.

İnternetten sizin gelirinizi hesapladığım zaman günlük 17 TL gösteriyor ayrıca HiveOS'a yeni geçtiyseniz belki değerlerin düzelmesi zaman alabilir.

Ben de aşırı düşük kazanmaya başladım, günlük 0.5$ vermeye başladı.

İnternetten sizin gelirinizi hesapladığım zaman günlük 17 TL gösteriyor ayrıca HiveOS'a yeni geçtiyseniz belki değerlerin düzelmesi zaman alabilir.
İlk gün 25 falandı. Acaba kart shares mı vermiyor ki? Flexpool falan mı geçsem, 2miners alakalı olabilir mi?

İlk gün 25 falandı. Acaba kart shares mı vermiyor ki? Flexpool falan mı geçsem, 2miners alakalı olabilir mi?
Ben Binance Pool kullanıyorum. 2miners kullanmıştım daha önce fakat hem alım-satım işi sıkıntıydı hem de düşük miktar vermişti. Binance Pool'da farklı değil fakat en iyi seçenek bu benim için.

Kazanılan miktarda dikkat çekici bir düşme var bu bir iki haftadır zaten. Şu günlerde birileri konu açar diye tahmin ediyordum. Zorluk bombası gelmeden zorluk bombası gelmiş gibi oldu adeta. ETH fiyat düşüşleri + kazanılan payların düşmesinin üzerine zorluk bombasıda gelirse ve elektrik zammı da bu duruma son darbeyi indirirse ETH'de son zamanlarımızı yaşıyoruz demektir.

Havuzlar arası kazanç farkı var mı? Şu anda minerstat'ta en yüksek kazancı veren havuz Flexpool olarak geçiyor.
Ezil'e geçmenizi tavsiye ederim, kazançları gayet iyi. 102Mh/s ile ETH+ZIL kazımı yapıyorum 41TL civarı getirisi var şuan.

Ayrıca promo code kısmına EZILPROMO yazarsanız sizden kesilen %1 pool fee'den %0.10 iade ediyor.

Geri
Yukarı