Mining hala karlı mı?

Hakan_SS

Kilopat
Daha fazla  
Boşta 2 adet RX 580 ve şu an kullandığım RX 5600 XT var. RX 580'lerin coil whine sorunu olduğu için düşük fiyattan satmak yerine mining yapabilirim diye düşünüyorum.

Başlangıç için yeterli mi bu kartlar? İleride duruma göre ekleme yapabilirim.

Boşta 2 adet RX 580 ve şu an kullandığım RX 5600 XT var. RX 580'lerin coil whine sorunu olduğu için düşük fiyattan satmak yerine mining yapabilirim diye düşünüyorum.

Kartları ucuz şekilde satacağını düşünürsek parasını amorti etmesi yinede bayağı uzun sürer ve elektrik,bakım,zaman bunlar uğraştırır pekde kârlı olacağını sanmam

İki kart ile karlı değil, ayrıca bir sorum olacaktı. Eğer miningden vazgeçip satmayı düşünürseniz RX serisinden kart arıyordum. Bilgilendirebilir misiniz?

Ya arkadaş sizin sorununuz ne? Her yerde aynı şeyi yazıyorsunuz. Mining şu anda gayet karlı, özellikle de elinizde kart varsa. Şu 100-150 kart sevdasını anlayamadım gitti.
Buyrun şöyle yardımcı olayım

Gayet yeterli kartlar. Toplam 100mh falan yapar ki iyi bir rakam 100mh. Şu anda ayda 250$ bile getirebilir fiyat çok hızlı arttığı için. Ama normalde 150$ falan gibi getirir. Tabi ETH fiyatı arttıkça karınız yine artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı