Mining hala karlı mı?

Hocam bende sizin gibi kampanyaları yakalayıp almaya çalışıyorum. Şimdi 2 ekran kartım oldu. Zamanla sisteme daha fazla eklemeye çalışacağım, sizde son durum nedir 5 ekran kartınız vardı ekleme yaptınız mı? Nasıl halen karlı mı?
Ben sürekli kart ekledim sisteme ancak böyle bir şey yaşamadım. Mantıklı da değil zaten. Sizdeki bir kart 5 kazarken aynı karttan ekleyince 10 değilde 12 falan mı oldu demek istediniz.

Ben sürekli kart ekledim sisteme ancak böyle bir şey yaşamadım. Mantıklı da değil zaten. Sizdeki bir kart 5 kazarken aynı karttan ekleyince 10 değilde 12 falan mı oldu demek istediniz.
Yok hayır ben gelir ve mh artışından bahsediyordum daha fazla ödül yakaladığı için sanırım öyle oldu.

Hocam bende sizin gibi kampanyaları yakalayıp almaya çalışıyorum. Şimdi 2 ekran kartım oldu. Zamanla sisteme daha fazla eklemeye çalışacağım, sizde son durum nedir 5 ekran kartınız vardı ekleme yaptınız mı? Nasıl halen karlı mı?
7 Kart var şuan. En son günlük 13.95 14 lere yaklaşmıştı getiri. Bunun üzerine 1 adet 3060Ti + 1 adet RX 6600 eklememe rağmen an itibari ile günlük getiri 11$ Elektrik olayı keyifsiz oldu. Yoksa eth iner çıkar çokta ciddi sorun değil. Aylık yaklaşık 950₺ civarı maliyeti var miningin.

Bir de Ethereum kazarken Ethereum'u Binance üzerine direk Ethereum olarak çekebilir miyiz?

Not: Yeniyim miningde.
Binance havuzunda kazım yaparsan direk olarak etheryum gelir ama havuz biraz sıkıntılı denemenizde fayda var. Hatalı paylaşım çok oluyor. Hızlar düşük gözüküyor vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı