Mining için gerekli programlar nelerdir?

theomgcat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mining yapacağım. Binance hesabı açtım, Ethermine programını kullanacağım, yapmam gereken şeyler sırası ile Binance hesabındaki Ethereum cüzdanını Ethermine programına bağlayıp kazımı başlatmak mı? Yapmam gerekenleri sırası ile yazabilir misiniz? Daha ekran kartım gelmediği için başlayamıyorum, o yüzden şimdiden öğrenmek istiyorum. Geldiği zaman zorluk çıkarmaması bakımından.

Binance hesabı açtıysan videoyu izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer yeni başladıysan Salad. IO'yu tavsiye ederim ama yeni değilim işi biliyorum diyorsan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu video hocamın dediği gibi yararlı olacaktır.

Binance hesabı açtıysan videoyu izle.
Eğer yeni başladıysan Salad. IO'yu tavsiye ederim ama yeni değilim işi biliyorum diyorsan
bu video hocamın dediği gibi yararlı olacaktır.
Hocalarım video çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim, son soru olarak ekran kartının voltaj ayarları ile oynamam gerekiyor mu? Yani mining başladığı gibi kart tam güçte mi çalışacak yoksa yapmam gereken bir ayar var mı? Kart Powercolor 6700 XT bu arada.

Hocalarım video çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim, son soru olarak ekran kartının voltaj ayarları ile oynamam gerekiyor mu? Yani mining başladığı gibi kart tam güçte mi çalışacak yoksa yapmam gereken bir ayar var mı? Kart PowerColor 6700 XT bu arada.

Ben hiç uğraşmadım hocam fakat güç tüketimini azaltmak için yapanlar var.

Hocalarım video çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim, son soru olarak ekran kartının voltaj ayarları ile oynamam gerekiyor mu? Yani mining başladığı gibi kart tam güçte mi çalışacak yoksa yapmam gereken bir ayar var mı? Kart PowerColor 6700 XT bu arada.

6700 XT mining için kötü fakat yine de kar edersin. Genel olarak tüm RDNA 2 kartları miningde kötü.

Geri
Yukarı