Mining için pool önerisi

Ethermine da her türlü çekimde ödüyor muyuz fee yoksa bir miktara ulaşınca 2miner veya hiveon gibi ücretsiz çekme ihtimali de oluyor mu ? Eğer olmuyorsa nekadar bir fee çıkıyor bilginiz var mı ?
GWEI miktarına göre değişiyor ayda 1 kere çok rahat 1-2 dolara çekersiniz şu anki kurla daha ucuza gelir belki de.

Anlıyorum hocam 2-3 dolar zaten normal transaction için. Peki ozaman size final sorunusu sorayım Ethermine mı 2Miners mi :D siz hangisini kullanıyorsunuz ?
Bunun direkt bir cevabı yok hocam. Ben yüksek MH bir sisteme de sahip değilim ama en başından beri Ethermine kullanıyorum. Günlük çekim önemli değil benim için. Havuzdan ziyade bir havuz seçip hep orada kalmak en doğrusu. Toplamda uzun vadede tüm havuzlar aynı kazancı veriyor zaten.

Ethermine ya da flexpool üzerinden Polygon ile ödeme yöntemini seçersen senin için en sağlıklısı olur. 2miners'a bulaşma.

ETH ödeme almak istiyorum. Ve her gün de ödeme almak istemiyorum 1 ayda bir alsam yeter o yüzden hiveon en mantıklısı gibi 0.2 ETH ücretsiz

ETH ödeme almak istiyorum. Ve her gün de ödeme almak istemiyorum 1 ayda bir alsam yeter o yüzden hiveon en mantıklısı gibi 0.2 ETH ücretsiz
Flexpool ve Ethermine üzerinden kaç ETH birikince ödeme alabileceğinizi seçebiliyorsunuz. Ben sizin yerinizde olsam güvenilirliğini kanıtlamış ve en büyük ETH pool'u olan Ethermine'ı seçerdim.

Flexpool ve Ethermine üzerinden kaç ETH birikince ödeme alabileceğinizi seçebiliyorsunuz. Ben sizin yerinizde olsam güvenilirliğini kanıtlamış ve en büyük ETH pool'u olan Ethermine'ı seçerdim.
Hiveon güvensiz mi diyorsunuz ? Ethermine evet mantıklı geliyor ama Hiveos kullanacağım için acaba Hiveon daha mantıklı olur mu diye de düşünmüyor değilim.

Hiveon güvensiz mi diyorsunuz ? Ethermine evet mantıklı geliyor ama Hiveos kullanacağım için acaba Hiveon daha mantıklı olur mu diye de düşünmüyor değilim.
Aslında 1 aylık mining sonucunda sizi etkileyecek pek bir durum yok. Bu yüzden içinize en çok sineni kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı