Mining için Zotac RTX 3060 Twin Edge kartlar kullanılır mı?

Olabilir yani ben LHR olduğunu belirtip LHR olmayan kartın getirisini hesaplayıp yazdim dalginlikla belki. Biliyorsa doğrusunu yazsın yoksa bos boş sinir bozmaya gerek yok. LHR oldukları için 11 dolar civarı bir getirisi olur ama piyasa malum fiyatlar uçtu ama dolar da uçtu. Bu haliyle bile bir seneye parasını çıkarıyor neredeyse. Tabi kimseye yatirim tavsiyesi vermiyorum kendi fikrim.
36 mhs veren bir kart günde 2.65 dolar getiriyor şu anda. Günde 11 dolar veren kart CMP 170HX. O da hem LHR değil, hem mining için üretildi, hem de fiyatı 5000 dolar. Doğrusunu yazsın demişsiniz ya o yüzden yazıyorum.

36 mhs veren bir kart günde 2.65 dolar getiriyor şu anda. Günde 11 dolar veren kart CMP 170HX. O da hem LHR değil, hem mining için üretildi, hem de fiyatı 5000 dolar. Doğrusunu yazsın demişsiniz ya o yüzden yazıyorum.
Bilgi vermeyi düşünüyorsan önce okumayı öğren. 4 kart demiş adam. Ben de 4 kartın tamamının günlük gelirini söylüyorum.

Yazacak bir şey yok size, iyi forumlar :). Amacınız cidden bu olsaydı ilk değerleri verdiğimde konulurdunuz ama amaç belli bilgi belli :)
Senin verdiğin değeri ne yapayim? Senin havuzunda mi kazim yapıyorum ben? Bilmişlik yapacağına konuyu oku öyle cevap ver. Benim söylediğim rakami 4'e bölmüşsün gelip konuşuyorsun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211202_113256_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211202_113256_com.android.chrome.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 63

Yeni konular

Geri
Yukarı