Mining ile kar etmek

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
Herkese merhaba. Saçma olur mu bilmiyorum dün gece bu mining konusuna denk geldiğimde biraz araştırayım demiştim. Aklıma bir fikir geldi. Ben kara cumada bir tane ekran kartı çeksem sonra da bu ekran kartıyla mining yapsam ve bir veya bir buçuk ayda ekran kartı parasını çıkarabildiğimi düşünsem :) Ondan sonra ekran kartı fazla zarar görmeden bunu ucuza satsam ve bu şekilde devam ettirsem gayet fazla bir şekilde kâr etmiş olmaz mıyım? Tek sorum var, bu miningi yapmış arkadaşlara. Ne kadar sürede ekran kartımın fiyatına ulaşırım?

Herkese merhaba. Saçma olur mu bilmiyorum dün gece bu mining konusuna denk geldiğimde biraz araştırayım demiştim. Aklıma bir fikir geldi. Ben kara cumada bir tane ekran kartı çeksem sonra da bu ekran kartıyla mining yapsam ve bir veya bir buçuk ayda ekran kartı parasını çıkarabildiğimi düşünsem :) ondan sonra ekran kartı fazla zarar görmeden bunu ucuza satsam ve bu şekilde devam ettirsem gayet fazla bir şekilde kâr etmiş olmaz mıyım? Tek sorum var, bu miningi yapmış arkadaşlara. Ne kadar sürede ekran kartımın fiyatına ulaşırım?

Haftada 10-20 ₺ çıkarırsın RX 570 gib9 bir kart ile.

RX 5700 ve 5700 XT şuan mining de çok kullanılıyor.
Ülkemizde elektrik çok pahalı olmasından dolayı yaklaşık 1-1.5 senede amorti edebiliyor.
Kartın bozulma durumuna gelirsek sıfır almanızdan kaynaklı 2 sene garantili olucaktır ürün.
Herhangi bozulma durumunda değişim, iade alırsınız.

Geri
Yukarı