Mining kumardan farksız mı?

tefnut

Decapat
Arkadaşım tam 220 bin lirasını Mining sistem kurmaya harcadı. Faiz bombası sene sonu kafamızda patlayacak, mining yapan yaptı artık girilmez o işe dedim. Hesap yaptık, tam 10 ay gerekiyor verdiği parayı geri almak için. Ethereum düştüğü an kartlar da çöpe gidecek. Ne diyorsunuz kar edebilir mi?

Şahsen ben bu işte strese gireceğime Vegas'ta oyun oynarım, en azından ortam var arkadaş.

Arkadaşım tam 220 bin lirasını Mining sistem kurmaya harcadı. Faiz bombası sene sonu kafamızda patlayacak, mining yapan yaptı artık girilmez o işe dedim. Hesap yaptık, tam 10 ay gerekiyor verdiği parayı geri almak için. Ethereum düştüğü an kartlar da çöpe gidecek. Ne diyorsunuz kar edebilir mi?

Şahsen ben bu işte strese gireceğime Vegas'ta oyun oynarım, en azından ortam var arkadaş.
Şu anda girmesi saçma olmuş ama 6, 7 tane ekran kartıyla girmesi daha mantıklı bence çünkü ekran kartı kalmadı, çok pahalıya almıştır.

Arkadaşım tam 220 bin lirasını mining sistem kurmaya harcadı. Faiz bombası sene sonu kafamızda patlayacak, mining yapan yaptı artık girilmez o işe dedim. Hesap yaptık, tam 10 ay gerekiyor verdiği parayı geri almak için. Ethereum düştüğü an kartlar da çöpe gidecek. Ne diyorsunuz kar edebilir mi?

Şans tarafı var ama piyasayı iyi gözlemlerseniz kazanırsınız.

Hocam belirsizlik olarak kumara benzetilebilir, ancak burda emin olun insan emek harcıyor ve çalışıyor.
Benim aklımın erdiği kadarıyla kumar olmaması lazım.

Geri
Yukarı