Mining Pool seçimi nasıl yapılır?

Hocam konuyla alakasız ama 1 ay sonra 3090 Suprim X satın alacağım. Bende kazmalı mıyım? Çoğu kişi tek kartla çok gelir elde edilmiyor diyor.

Hocam konuyla alakasız ama 1 ay sonra 3090 Suprim X satın alacağım. Bende kazmalı mıyım? Çoğu kişi tek kartla çok gelir elde edilmiyor diyor.
Şu an gelir yarı yarıya düştü ama yine de şu durumda bile aylık 2.000 TL civarı kazanılır. Bu arada tek kartla tabi kazanılır çok art olursa çok kazanılır sadece.

Şu an gelir yarı yarıya düştü ama yine de şu durumda bile aylık 2.000 TL civarı kazanılır. Bu arada tek kartla tabii kazanılır çok art olursa çok kazanılır sadece.

Hocam aylık 2 bin lira iyi paraymışta. 40 bin liralık ekran kartıyla yapmaya değmez gibime geliyor.

Hocam aylık 2 bin lira iyi paraymışta. 40 bin liralık ekran kartıyla yapmaya değmez gibime geliyor.
1 ay öncesine kadar 4.000 TL üzeriydi, hem eth birim fiyatı hem de kazılan eth miktarı düştü ondan. Tabi bu arada ben düz 3090 için yazdım sizin kartın değerlerini tam bilmiyorum.

1 ay öncesine kadar 4.000 TL üzeriydi, hem ETH birim fiyatı hem de kazılan ETH miktarı düştü ondan. Tabi bu arada ben düz 3090 için yazdım sizin kartın değerlerini tam bilmiyorum.

Hocam kart bir hayırlısıyla gelsinde bakayım güzel kâr bırakıyorsa yaparım.

Hocam kartı belli bir sıcaklıkta serin tutmayı başarabilirseniz hiç bir sorun yaşamadan kartı yormadan para kazanabilirsiniz. Mining kartı yormaz yanlış yapılan ayarlar kartı yorar 1-2 mh fazla almak için en üst limitlerine kadar zorlamadığınız sürece zararsız.

Eki Görüntüle 1061350

Sabit 61.5 mh sabit kazım yapmama reğmen yansıyan değerler bunlar :D Binance pool takılsın kafasına göre :D flexpool deneyeceğim biraz.

Flexpool deneme sonucunu öğrenmek isterim. Bu sitenin minimum ödemesi 0.05 ti sonradan 0.01'e çektiler sanırım. hala kazım yapıyorsan artısı eksisi nedir ?

Geri
Yukarı