Mining rig için PSU önerisi

SpsceJudge

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu sistem için öneri PSU arıyorum fakat adamakıllı karar veremedim önerilerinizi bekliyorum ayrıca sisteme ileride elime para geçtikçe ekran kartı eklemeyi düşünüyorum.

• Ekran kartı.
ASUS TUF RTX3070 Ti.
Gigabyte Aorus RTX3060 Ti.
MSI Gaming Z RTX3060 Ti.
ASUS Dual GTX1660 Ti.
  • Anakart:
BIOSTAR TB360.
  • İşlemci:
Intel Pentium g5420.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin mali 2000 watt bir psu çok rahat iş görür. Fazlasına para vermeye gerek yok. Orda biraz şans olayı var ama, aynı yükse iki farklı sistem için konuşursak birinde 3 4 ayda patlıyor psu, diğeri 1.5 yıldır sorunsuz. Sorunla uğraşmak istemiyorum diyorsanız redrock'un psularından alabilirsinz 4000 lira civarıydı en son. Çok çok daha garanticiyim ve para önemli değil diyorsanız rm serisine bakın. F/P bir ürün istiyorsanız fsp'nin server psuları çok kalitelidir fiyatlarına göre fakat aynı odada duramazsınız sesten dolayı.

Merhaba arkadaşlar, bu sistem için öneri PSU arıyorum fakat adamakıllı karar veremedim önerilerinizi bekliyorum ayrıca sisteme ileride elime para geçtikçe ekran kartı eklemeyi düşünüyorum.

• Ekran kartı.
ASUS TUF RTX3070 Ti.
Gigabyte Aorus RTX3060 Ti.
MSI Gaming Z RTX3060 Ti.
ASUS Dual GTX1660 Ti.
  • Anakart:
BIOSTAR TB360.
  • İşlemci:
Intel Pentium g5420.

High Power 1050W ürün işinizi görecektir, hatta 1 tane daha ekran kartı ekleyebilirsiniz rahatlıkla.

Gidip Çin malı PSU almayın, sonra ''mining yaparken elektrik git gel yaptı tüm sistemim patladı, mining tü kaka'' diye konu açarsınız.

Geri
Yukarı