Mining rig için neler lazım?

RX 580 8 GB ikinci el piyasası ne kadar?

2 adet 3060 ve 1 adet ARC750.

10 adet 580 ve 1 adet ARC750.

Kâr bir yana RX 580'ler 2.3 kat daha fazla elektrik tüketiyor. Yeri gelir zararda kazmak istersiniz RX 580'lerle çok uzun sürmez.

Sizin kararınız tabii ki. Kart sayısı bir şey ifade etmez tekrar belirtmekte fayda var.
hocam elektirik bakımından isterse 500w çeksin tek kart umrumda değil giderlere bakmıyorum ben

RX 580 8 GB ikinci el piyasası ne kadar?

2 adet 3060 ve 1 adet ARC750.

10 adet 580 ve 1 adet ARC750.

Kâr bir yana RX 580'ler 2.3 kat daha fazla elektrik tüketiyor. Yeri gelir zararda kazmak istersiniz RX 580'lerle çok uzun sürmez.

Sizin kararınız tabii ki. Kart sayısı bir şey ifade etmez tekrar belirtmekte fayda var.
rx580 lerin piyasası ortalama 1500-2000 arası çinden getirsem çok iyi olur aslında

hocam elektirik bakımından isterse 500w çeksin tek kart umrumda değil giderlere bakmıyorum ben

rx580 lerin piyasası ortalama 1500-2000 arası çinden getirsem çok iyi olur aslında
Elektrik ödemiyor musunuz? Konu başında böyle bir bilgi göremedim de.

Boş boş mining yapılmaz diyenler datacenterlara gidip artık barındırma hizmeti sağlanmaz yhaaaa elektrik çok pahalııı diyolar mı merak ediyorum.

Arc A750 ile mining yapamazsın. Uygun program mevcut değil hem de hashratesi aşırı düşük. Direk hiveos kullan over Clock vb oto yönetiyor uğraşmana gerek kalmıyor.

keşke ödemesem malesef ödüyorum fakat benim amacım soğuk cüzdanıma gelecek için birsürü coin biriktirmek
Soğuk cüzdanın kağıt cüzdan değilse donanım cüzdansa ona mining yapamazsın, cihaz çekim yapmaya çalıştığında crash yer bir daha da açılmaz. O çipler yüzlerce transferi tek seferde işlemek için yeterli değiller.

Edit: İstersen dcden bana yazabilirsin bu konularda yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Boş boş mining yapılmaz diyenler datacenterlara gidip artık barındırma hizmeti sağlanmaz yhaaaa elektrik çok pahalııı diyolar mı merak ediyorum.

Arc A750 ile mining yapamazsın. Uygun program mevcut değil hem de hashratesi aşırı düşük. Direk hiveos kullan over Clock vb oto yönetiyor uğraşmana gerek kalmıyor.

Soğuk cüzdanın kağıt cüzdan değilse donanım cüzdansa ona mining yapamazsın, cihaz çekim yapmaya çalıştığında crash yer bir daha da açılmaz. O çipler yüzlerce transferi tek seferde işlemek için yeterli değiller.

Edit: İstersen dcden bana yazabilirsin bu konularda yardımcı olabilirim.
hocam arc a750 nin 25 mh/s verildiği gözüküyor kawpowda kendimde ravende vesayre denedim çalışıyor yavaş yavaş minerlara intel gpu desteği geliyor hiveosta arc a750 yi görebiliyor sadece hangi psu yu seçme konusunda aklım takıldı sonraya yükseltmede yapmak istemediğim için 11x rx580 1x arc a750 kawpow için + alt takım falan derken sanırım bi 2000w verebilicek bir psu lazım verimliliği çok yüksek sertifikalı ve kaliteli birşey lazım ama ucuzu yok işte

Geri
Yukarı