Mining Rig için tavsiyeler

roif

Hectopat
Merhaba,
1 adet RTX 2060, 1 adet RTX 3060, 2 adet GTX 1660S ile başlamıştım. Şu an yeni rig kurmak istiyorum. Kartlar konusunda çok kararsızım.
GTX 1660S'ler tek fanlı modeller, 5800'e almıştım ve 33.5 Mh/s veriyor. Sıcaklık ve fan çalışma hızları RTX 3060 ve RTX 2060'a göre çok çok iyi. Kazanç açısından da en verimli bunlar çıktı f/p olarak.

Tek dezavantajı eksi olmaları ve alt coinlerde az kazandırması. 10 tane GTX 1660S çekeyim diyorum. 65K eder, o paraya 6 tane RTX 3060 Ti alınıyor. Sizin tavsiye ve görüşleriniz nedir? Gelirimi arttırmak amacım aldığım maaş eriyor gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an eskisi gibi kârlı değil. İkinci elde daha iyi satabileceğin kartlara yönel derim.

Evet tek sorun o ikinci elde zor satılır bu kartlar. Kar olayına gelirsek yine kar bırakıyor çok bir kar beklentim yoktu zaten girerken. Para durduğu yerde duruyor ama aylık gelirim az ek gelir olsun istiyorum.
Sevgili moderatör bu konuyu dijital madenciliğe açtım neden buraya taşıdınız acaba? Buraya uygun bir konu olmadığı için cevap gelmiyor ve kirlilik oluşturdu boş yere.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı