Mining sistem ne kadar kazandırır?

RX 580 basarnanız yine bir getirisi olur. Ancak sonradan ilave ekran kartı ile 5700XT ve diğer ekran kartlarıyla ekleme yapılabilir. Bu işe bir anda çok zengin olacağım deyip girmemekte fayda var. Sonradan hüsran olmasın. Yavaş yavaş gelişin.

@Berkannt a katılıyorum RX 580 yerine RX 5700 XT alınmasıı daha iyi olur 3-4 yıl kullandıktan sonra satması kolay olur.

RX 580 basarnanız yine bir getirisi olur. Ancak sonradan ilave ekran kartı ile 5700XT ve diğer ekran kartlarıyla ekleme yapılabilir. Bu işe bir anda çok zengin olacağım deyip girmemekte fayda var. Sonradan hüsran olmasın. Yavaş yavaş gelişin.

Yani sonuçta parayı 10 ayda amörti etsen elinde hazır bir mining sistem bulunmuş olacak atıyorum 20 bin TL'ye kurdun elinde 10 ay sonra 20 bin TL olacak en kötü ihtimalle o yüzden bana mantıklı geliyordu.

Yani sonuçta parayı 10 ayda amörti etsen elinde hazır bir mining sistem bulunmuş olacak atıyorum 20 bin TL'ye kurdun elinde 10 ay sonra 20 bin TL olacak en kötü ihtimalle o yüzden bana mantıklı geliyordu.

Hangi ekran kartının ne kadar mh/s kazdığı:

Nasıl mining sistem kurulduğu;

Hangi ekran kartının ne kadar mh/s kazdığı:

Nasıl mining sistem kurulduğu;

5 tane RX 5700XT ile girmek mantıklı olur mu 6 bin TL'den bulsam tanesini.

5 tane RX 5700XT ile girmek mantıklı olur mu 6 bin TL'den bulsam tanesini.

O kartın ederi zaten 3000-4000 TL miningçiler tüm kartları aldığı için piyasa yükseldi. 6000 TL yüksek bir rakam ve ETH yükseldiği için bu aylarada bu kadar yüksek getiriyor. Normale dönünce şimdikinin 10 da 8 inin verecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı