Mining yaparken bilgisayar kapanıp açılmış

S4lihh

Hectopat
Arkadaşlar iki haftadır sorunsuz mining yapıyordum ama bugün uyurken mining programını açtım sonra uyanıp bilgisayara baktığımda başlangıçta açılan uygulamalar açılmış ve mining programı açık değil ve overclock ayarları sıfırlanmış. Bilgisayar kapanıp açılmış büyük ihtimalle. Nedenini bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem hatalı overclock işleminden dolayı çökmüş ve ayarları fabrika verilerine döndürmüş. Bu esnada da yeniden başlamış sorun bu. Aynı durumla ben de karşılaşıyordum, overclock ayarlarını olabildiğince kararlı bir şekilde yapmalısınız.

Yukarıdaki arkadaşların dediklerine katılmakla beraber belki de elektrikler kesilmiş olamaz mı? Bu durumlar da malum burada. Edit: Ayarların çökmesi durumunda ayarlar sıfırlanıyor diye biliyorum, evet elektrikler de kesilmiş olabilirdi ama dengesiz overclocktan durum.

Yukarıdaki arkadaşların dediklerine katılmakla beraber belki de elektrikler kesilmiş olamaz mı? Bu durumlar da malum burada. Edit: Ayarların çökmesi durumunda ayarlar sıfırlanıyor diye biliyorum, evet elektrikler de kesilmiş olabilirdi ama dengesiz overclocktan durum.
Elektrik kesintisinde yeniden başlayacak şekilde ayarlanması gerekiyor ki bunu genelde sunucular için kullanırlar.

Teşekkürler cevaplarınız için.

Sistem hatalı overclock işleminden dolayı çökmüş ve ayarları fabrika verilerine döndürmüş. Bu esnada da yeniden başlamış sorun bu. Aynı durumla ben de karşılaşıyordum, overclock ayarlarını olabildiğince kararlı bir şekilde yapmalısınız.

Nelere bakmam gerekiyor stabil olup olmadığını anlamam için? Sıcaklığa, mining hızına ve hata verip vermediğine baktım, başka bir şeye bakmam gerekiyor mu, siz nasıl buldunuz stabil ayarları?

Geri
Yukarı