Mining yapılmamış RX 580 nasıl bulunur?

efeguney1

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100 - GT1030 - 8GB DDR4 RAM
İkinci el RX580 veya RX570 almayı düşünüyorum fakat çoğu mining çıkışlı olduğu aşikar. Temiz kartı nasıl bulabilirim alırken hangi testleri yapmalıyım yardımcı olabilecek var mı? İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Furmark , gpu z , 3dmark olabilir

Furmark ve gpu z özellikle.

Kartı yüz yüze almaniz daha iyi olur, hatta testi de satici ile yapın. Kart açılıp bir işlem yapilmiş mi diye kontrol edin

Tüm testleri yapsan sorunsuz çıksa bile mining olma ihtimali vardır. Mining oldu diye hepsi çöp olmuş olmuyor. Elimde inanılmaz temiz içi acilmamis sıcaklıkları oldukça iyi RX 580 getireyim istediğin testi yap hayatta anlayamazsın mining yapilip yapılmadığını anlama imkanın yok. Bu tarz programlarla sadece kart çok hırpalanmış mi zarar görmüş gibi şeyleri görebilirsin ki bu normal, ama kesinlikle mining görmemiş kimse diyemez.

Tüm testleri yapsan sorunsuz çıksa bile mining olma ihtimali vardır. Mining oldu diye hepsi çöp olmuş olmuyor. Elimde inanılmaz temiz içi acilmamis sıcaklıkları oldukça iyi RX 580 getireyim istediğin testi yap hayatta anlayamazsın mining yapilip yapılmadığını anlama imkanın yok. Bu tarz programlarla sadece kart çok hırpalanmış mi zarar görmüş gibi şeyleri görebilirsin ki bu normal, ama kesinlikle mining görmemiş kimse diyemez.
Hocam satmayı düşünüyorsaniz, arkadas alsin bence

Ben satarsam bulursun :) Şaka bir yana bende asus rog strix modeli mevcut. Ve hiç mining yapılmadı. Yakında sistemi güncellemeyi düşünüyorum. Eğer olursa ilk burada haber vereceğim.

i3 8100 işlemcim var darboğaz hesaplayıcı sitelerde en iyi performansın RX570 ve RX580 kartlarının verdiğini görmüştüm ama hala tam bir karar vermiş değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı