Mining yapılmış 1660S ekran kartı alınır mı?

Hocam bende RX 580 var onda bile olmuyor recording sirasinda FPS dusuklugu. Eger cok iyi fiyata bulursaniz ve deneme imkaniniz olursa yurt dışı garantisiz kartalara yonelebilirsiniz.
Sandığınız gibi bir sorun yaşanmıyor 6000 serisi kartlarda, ha yaşayan var mı evet yalan yok. Dediğim gibi 1660S temizse alınabilir, test etmeyi ihmal etmeyin.
6600 buldum şimdi sıfır hiç açılmamış 5000tl yazmış adam vatan pc vermiş değişim için ama bu süreçte ekran kartı almış vatanın verdiğini açmamış

Sandığınız gibi bir sorun yaşanmıyor 6000 serisi kartlarda, ha yaşayan var mı evet yalan yok. Dediğim gibi 1660S temizse alınabilir, test etmeyi ihmal etmeyin.
yaşandığı için korkuyorum yaa driver sorunu falan dediler

6600 buldum şimdi sıfır hiç açılmamış 5000tl yazmış adam vatan pc vermiş değişim için ama bu süreçte ekran kartı almış vatanın verdiğini açmamış

yaşandığı için korkuyorum yaa driver sorunu falan dediler
İyi gayet, iş için aldığınızı söylerseniz ufak bir miktar olsa da pazarlık yapabilirsiniz belki. O kartın garantisi de daha yenidir, bütçe yetiyorsa alınabilir kesinlikle.

İyi gayet, iş için aldığınızı söylerseniz ufak bir miktar olsa da pazarlık yapabilirsiniz belki. O kartın garantisi de daha yenidir, bütçe yetiyorsa alınabilir kesinlikle.
adam dönüş yapsın konuyu hortlatırım hocam cansınız

Adamın yazdığı mesaj; ben bu kartı değişim karşılığında aldım önceki aldığım kart arızalıydı 3 ay sonra bu kartı verdiler bana diğer kartın garantisibittiği için bununla garanti bitmiş sayılıyor ama kart hiç açılıp kullanılmadı sıfır bir şekilde duruyor

@68515

adam dönüş yapsın konuyu hortlatırım hocam cansınız

Adamın yazdığı mesaj; ben bu kartı değişim karşılığında aldım önceki aldığım kart arızalıydı 3 ay sonra bu kartı verdiler bana diğer kartın garantisibittiği için bununla garanti bitmiş sayılıyor ama kart hiç açılıp kullanılmadı sıfır bir şekilde duruyor

@68515
Hmm, garantinin olmaması üzdü açıkçası. Aslında güzel bir ilan fakat garanti önemli bizim için, farklı kartlara yönelin bence hocam.

@68515 konuyu tekrar bir hortlatıyorum hocam letgoda birisinin oğlu başka üniye gidiyormuş laptop için satıyorlar sistemi garantisi bitmiş 1660super bm450 ryzen 1600 af kuletipli 2 fanlı soğutucu 3000mhz ram 2 tane 8gblık samssung ssd + hdd cprsair vs550 power + 1080p 60hz monitor 8500tlye işlemcisiz satmıyor babası toplıca satılcakmış ne düşünüyorsunuz

Mining yapılmış 1660S 3250TL'ye 4ay yapılmış adam her testi yapabilirsin dedi. Ve normal oyun oynanan kartlardan daha soğuk olduğunu söyledi YouTuber'ım. Minecraft oynamak ve editlemek için + After Effects anime real Life vb editleri yapıyorum bunun için alınır mı? Sıfırı şu an 5000TL bandında yardımcı olur musunuz?

+ hiç bir şekilde kart açılmamış vidası vb açılmış termal macunu yenilenmiş kartları da almamı söyledi
İzmirde birkaç ilanda 3000-3500TL ye miningsiz 1660S var.

İlerleyen zamanlarda sorun yaşaman çok olası. Daha ucuz olmuş olsa al derdim ama yeni serinin çıkmasıyla ekran kartı fiyatlarında düşüş beklenen bu günlerde ikinci el, hoyratça kullanılmış karta 3250 vermezdim.
Hocam geçen hafta baktığım 3060ti 11.500dü şu anda 14kdan başlıyor modelin fiyatları dolar arttı bu süreçte eyvallahta bu indirim ne zaman gelecek ? Kara cumayı mı beklemeliyim ?

İzmirde birkaç ilanda 3000-3500TL ye miningsiz 1660S var.
antalyadayım hocam da çogu miningsiz diyor yalan soyluyor termal yenilettim diyorlar sonra satmadan önce açılmış çoğu galiba ya da benim bölgem öyle

Hocam geçen hafta baktığım 3060ti 11.500dü şu anda 14kdan başlıyor modelin fiyatları dolar arttı bu süreçte eyvallahta bu indirim ne zaman gelecek ? Kara cumayı mı beklemeliyim ?
3060 bilmiyorum ama 2060 1660 falan baya düştü 1-2k düşüş gözlemledim 1 ayda

Yeni konular

Geri
Yukarı