Mining yapılmış ekran kartı alınır mı?

Bu bir dram öyküsüdür mesela. Ekran kartının olmayışı bu insanı adeta bir cavara dönüştürmüş. Herkes mining yaparken çatır çutur paraları ezerken bu arkadaş sadece izlemiş. Şimdide bu kartların nakit olarak satılacağını düşünmesi bu adamı çılgına çeviriyor adeta. Oysa kıskançlığı kenara bırakıp açılan konulara objektif olmak senin bu hayata bakış açını daha mutlu bir insan olmanı sağlar. Pis miningci diyene illa biz de pis fakir mi diyelim :)

Sadece oyun oynayarak da yıpratırsın o zaman. Mininge gerek yok. Kıyafetle ekran kartı çok farklı şeyler.
Ben anlamak adına örnek verdim zaten. :) Oyunlar da tabii ki mining gibi yorar, yıpratır kartı. Sadece mining daha sıkıntılı, daha nasıl desem, maddi kazanç getiren ve pek dikkat edilmeyen bir süreç olduğu için daha sıkıntılı olabilir. Yoksa kart her ikisinde de yorulur dediğin gibi.

Ben anlamak adına örnek verdim zaten. :) Oyunlar da tabii ki mining gibi yorar, yıpratır kartı. Sadece mining daha sıkıntılı, daha nasıl desem, maddi kazanç getiren ve pek dikkat edilmeyen bir süreç olduğu için daha sıkıntılı olabilir. Yoksa kart her ikisinde de yorulur dediğin gibi.

Asla öyle değil. Oyun oynamak kartı daha fazla yorar. Pek dikkat edilemeyen durum oyunlar için geçerli. Kimseden duymadım şu oyunda kart sıcak çalışıyor oynamayayım diye. Oysa miningde değerler hep aynı. Serin ve stabilize. Aksine maddi kazanç getirdiği için daha dikkat ediliyor. Daha havadar yerlerde ek soğutucu takviyesiyle gerekli önlemler alınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı