Mining yapılmış ikinci el ekran kartı alınır mı?

Bu emniyet bantları kartın neresinde oluyor, vidalarda oluyormuş ama nasıl oluyormuş bir örneği var mı böyle bir durumda foto isteyip kontrol etmek için?
1670004891988.png

1670004916283.png

1670004928244.png

O etiket mi oluyor şimdi garanti etiketi olarak? Çoğu ilandaki üründe öyle bir etiket görmedim valla. Vidalardaki mevzuyu anlayamadım ama?
Ekran kartının asıl çip kısmını tutan 4'lü vidanın üzerinde oluyor genelde. 1 veya 2 tanesinin üzerinde beyaz bir etiket oluyor. Onun dışında Evga kartlarda böyle bir etiket yok, onun yerine daha dış kısımdaki vidaların birinde o etiketten var. Evga'nın asıl etiketinin altında vida yok.

Bu emniyet bantları kartın neresinde oluyor, vidalarda oluyormuş ama nasıl oluyormuş bir örneği var mı böyle bir durumda fotoğraf isteyip kontrol etmek için?

Hocam anca paylaşabildim
Fotoğrafta görüldüğü gibi kartın vida olan kısımlarında bir işlem yok
Yani sökülme işlemi yok beyaz olarak garanti etiketi 1 vidanın üstünde duruyor
20221202_204904.jpg

Hocam anca paylaşabildim
Fotoğrafta görüldüğü gibi kartın vida olan kısımlarında bir işlem yok
Yani sökülme işlemi yok beyaz olarak garanti etiketi 1 vidanın üstünde duruyorEki Görüntüle 1591192
Anladım, ben şey sanıyordum hani bazı ürünlerde vidalarda farklı renkte bir madde oluyor. Açtığında dağılıyor, mühür gibi bir şey. Dolayısıylada ekran kartının vidalarında aynısı var gibisinden düşünüyorum. İkinci el ilanlarının çoğunda böyle bir etikete rastlamadım, özellikle karta müdehale etmedim diyenlerde falan.

Bizim şeyi bilmemiz lazım:" Hangi markalar, macun ve pad değişimine izin veriyor?" İzin vermeyenlerin bu kontrol bariyerleri açılmışsa garantiside olsa garantisiz olacak o zaman. Oda büyük risk tabi.

Geri
Yukarı