Mining yapılmış RX 3060 vs temiz RX 570

bazinga23

Hectopat
Bir arkadaşım 2-3 senedir mining yapıyordu elinde bir sürü ekran kartı var. 3060 1660S falan bende ise sorunsuz sıfır aldığım temiz RX 570 8 GB var. Arkadaşım bana hediye edebileceğini söyledi kartlardan birini. Acaba hangisi daha performanslı olur gerek var mı mining yapılmış karta?

Sağlık açısından yıpranma falan donanımsal eksiklik söz konusu değilse her türlü 3060 tokatlar geçer. Ki zaten miningten uzaklaşan kişiler buna ben de dahilim korkum ekran kartına donanımsal veya yazılımsal bir sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağı çıkarmadığı sürece 5 FPS az da alsam o fiyata değer yani.

Sağlık açısından yıpranma falan donanımsal eksiklik söz konusu değilse her türlü 3060 tokatlar geçer.

Hocam hangi karta kadar değer peki atıyorum mining yapılmış 2060 vs RX 570 1660S vs RX 570. onuda çok yormak istemiyorum gidip en pahalı kartını almayayım.

Isı sorunları ya da performans düşüşleri olmadıysa ve kartı hep yüksek sıcaklıkta kullanmadıysa ben rtx3060 diyorum rtx ve dlss teknolojisi için.

HEdiye demişsin ama işin içinde para yok ki zaten para olsa bile 3060 al. 3060 mining kartları şu an 5.500 ile 7 arasına buluyorsun sarı sitede herkes kafasına göre fiyat koymuş.

4 5 bin liralık kartı hediye edebiliyosa çok güzel bir arkadaşmış Mining'in kart performansına bir etkisi yok, 2060 da 1660S de 3060 da 570'ten kat kat iyidir.

4 5 bin liralık kartı hediye edebiliyosa çok güzel bir arkadaşmış Mining'in kart performansına bir etkisi yok, 2060 da 1660S de 3060 da 570'ten kat kat iyidir.
Mining kartla oyunları crash yemekten açamayanlar mı dersin, oyundayken mavi ekran yiyenler mi dersin. Bu kadar özgüveni neye borçlusun?

Mining çıkışlı kartlar eğer sahibi ilgileniyorsa normal bir karttan daha bakımlı oluyor esasen. Padleri değişmesi tozu alınması vs. derken. İdeal bir seçenek değil tabii ki ama öcüymüş gibi de kaçmamak lazım her durumda. 3060'ı değerlendirin derim ben. RX 570 miadı dolmuş bir kart.

4 5 bin liralık kartı hediye edebiliyorsa çok güzel bir arkadaşmış Mining'in kart performansına bir etkisi yok, 2060 da 1660S'de 3060 da 570'ten kat kat iyidir.

Kendi 3070 kullanıyor yine mining yaptığı bir kart ciddi sorunlar yaşadı. Durduk yere oyunlarda uzun süreli takılmalar vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…