Mining yapılmış RX470 alınır mı?

Anladım, teşekkürler. Peki Q9400'ün bu kartla performansı çok mu düşer. Yani Xeon şart mı?

Darboğaz bayağı olur. Bu videodan fikir elde edebilirsiniz. RX 470'li video bulamadım o yüzden hemen hemen aynı güçte olan GTX 1650 kullanılan bu videoyu attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birazdan anakartınıza bakıp işlemci önereceğim.

Çok iyi, ben Gölbaşı'ndayım. Elden alma imkanınız varsa dediğim kartları satan kişi Mamak'ta yaşıyor. Kızılay'dan 30 dk içinde gidebiliyorsunuz. Evinin her yeri ekran kartı dolu :D. Her yerden RTX 3060, RX 5700XT, RX 470, RX 580'ler fırlıyor. Kartları çok temiz. Bakımlarını yapıp satıyor. 24 yaşında birisi. İsterseniz size ona yönlendiririm. Ondan aldığım RX 580'i kullanıyorum şuanda. 1100 TL'ye RX 470 satıyordu.

Ben eğer ikinci el kart alacak olsam gamer kartı yerine mining kartı tercih ederim, sebebi GPU birimi bozulduğunda kart

Normal gamerların elindeki kartlardan daha iyi durumda mıdır :D Normal gamer OC yapmadan günde en baba 7-8 saat oyun oynasa o da kartları %100 yüke bindirecek yüksek grafikli oyunlar olsa, diğer yandan miningde günün tamamında Full yükte çalışan zorlanan kartlar normal oyuncuların kartlarından nasıl daha iyi oluyor acaba :D

Edit: Böyle yorum yapanlar miningciler arkadaşlar çok belli ediyorlar kendilerini. Kendi kullanılmış bitmiş kartlarının satılmasını istiyorlar muhtemelen. Aklınızı kullanın ve mining kart almayın.

Ben kartlarımın hiçbirini satmıyorum kardeşim bilgim olan konuda yazmak istedim, önyargını kendine sakla.

Çok iyi, ben gölbaşı'ndayım. Elden alma imkanınız varsa dediğim kartları satan kişi Mamak'ta yaşıyor. Kızılay'dan 30 dk içinde gidebiliyorsunuz. Evinin her yeri ekran kartı dolu :D. Her yerden RTX 3060, RX 5700XT, RX 470, RX 580'ler fırlıyor. Kartları çok temiz. Bakımlarını yapıp satıyor. 24 yaşında birisi. İsterseniz size ona yönlendiririm. Ondan aldığım RX 580'i kullanıyorum şu anda. 1100 TL'ye RX 470 satıyordu.

Parayı denkleştireyim sizi etiketlerim hocam. Çok sağ olun.

Geri
Yukarı