Mining yapmak ne kadar mantıklı?

Bir anlamı yok mu o zaman mining yapmamın.
Hayır var 35-39 MH/s de gayet iyi bir miktar. Sadece LHR 3060'a göre daha az kazıyor LHR V2 olanlar çünkü 470.05 sürücüsü işe yaramıyor.

Eğer düzgün bir mining ayarı yaparsan kolay kolay bozulacak şeyler değil bunlar. Adam gidiyor 90 derece VRAM sıcaklığıyla mining yapıyor 2 ay sonra niye sistem siyah ekranda kalıyor diyor. 70 dereceyi geçirmediğin sürece VRAM sıcaklığını, bir şey olacağını sanmıyourm.

Sendeki LHR V2 mi yoksa LHR mi? LHR'ye 470.05 sürücüsü kurarsan mining performansın artıyor ancak LHR V2 ise o sürücü işe yaramaz.

90° derece normal bir sıcaklık hocam 70°derecede imkansız mining yapmak, oyun oynarken bile 100° derecelere yaklaşıyor.

Bir anlamı yok mu o zaman mining yapmamın?
Bu siteye bakmanızı öneririm hocam. Kartınızla hangi coinleri kazabileceğinizi ve günlük olarak ne kadar kazanabileceğiniz görebilirsiniz.

90° derece normal bir sıcaklık hocam 70°derecede imkansız mining yapmak, oyun oynarken bile 100° derecelere yaklaşıyor.
Stok halde bırakırsan tabii ki öyle olur. MSI Afterburner yardımıyla undervolt yapacaksın ki ısınmasın.

Stok halde bırakırsan tabii ki öyle olur. MSI Afterburner yardımıyla undervolt yapacaksın ki ısınmasın.

10mhs anca kazarsınız o sıcaklıkta hocam.
3080'im 110mhs ye çıkabiliyor ben, -500Memory -500Core clock -45 Power ile mining yapıyorum 75mhs kazım elde ediyorum, fan hızım %70 ve VRAM sıcaklığı 92° derece.

3080'im 110mhs ye çıkabiliyor ben, -500Memory -500Core clock -45 Power ile mining yapıyorum 75mhs kazım elde ediyorum, fan hızım %70 ve VRAM sıcaklığı 92° derece.

Hocam ayarları dahada iyileştirebilirsiniz bence.

Ayrıca VRAM sıcaklığınız çok fazla değil mi?

Undervolt bunun için var. Oyunlar sabit bir yük altında tutmaz ekran kartını fakat mining öyle bir şey değildir.
Sağlıklı bir undervolt ile birçok kart 70 derece altında çalışıyor.

Kasa hava almıyorsa orasını bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı