Mining'e nereden başlanır?

Hocam benim miner önerim Phone'ya da trex, pool önerim ise yeni başladığınız için arayüzü basit ve sade olan binance pooldur.

Son düzenleme:
Hocam öncelikle Binance TR hesabı açabilirsiniz. Alacağınız mh düşük olduğu için Nicehash tavsiye ederim. Miner olarak T-REX miner kullanın.

Hocam benim miner önerim Phone'ya da trex, pool önerim ise yeni başladığınız için arayüzü basit ve sade olan binance pooldur.
Hocam öncelikle Binance TR hesabı açabilirsiniz. Alacağınız mh düşük olduğu için Nicehash tavsiye ederim. Miner olarak T-REX miner kullanın.
arkadaşlar başlamak istiyorum ama tek korkum şu türkiyede sağ sol belli olmuyor böyle kazanacağım aylık 400 -500 tl 4-5 sene sonra şakkk gelir vergisi diye borc çıkarsa eskiden kalma çok koyar böyle durum olma şanşı var mı ? çünkü hala vergi alınmıyor

Arkadaşlar başlamak istiyorum ama tek korkum şu Türkiye'de sağ sol belli olmuyor böyle kazanacağım aylık 400 -500 TL 4-5 sene sonra şakkk gelir vergisi diye borc çıkarsa eskiden kalma çok koyar böyle durum olma şanşı var mı? Çünkü hala vergi alınmıyor

Hocam şu anlık vergi yok yani yasal düzenleme yok. Yani şu an kazandığınız paradan ileride kanun çıksa bile vergi alamazlar. Çünkü siz o paraları kazandığınız zaman bir düzenleme yokmuş.

Hocam şu anlık vergi yok yani yasal düzenleme yok. Yani şu an kazandığınız paradan ileride kanun çıksa bile vergi alamazlar. Çünkü siz o paraları kazandığınız zaman bir düzenleme yokmuş.

Kanka dora özsoy videosunu biliyorsun mu onun zamanında vergi yoktu adamdan söke söke aldılar o yüzden

Bakacağım hocam. Diğer türlü bir şey olacağını düşünmüyorum ama karar sizin.
hocam almanyada ingiltere ne bilim avrupa olsa sonsuz güvenerek yaparımda türkiyede uçan kuştan vergi alınacak neredeyse video bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bakacağım hocam. Diğer türlü bir şey olacağını düşünmüyorum ama karar sizin.

Kankam seni de düşünüyorum sonrayı taklaya gelmeyelim diye

Yeni konular

Geri
Yukarı