Minrcraft Java sürümü nasıl değiştirilir?

adnancankaptan

Femtopat
Daha fazla  
Ben TLauncher kullanıyorum (MC hesabım çalındı). Fakat düşük FPS alıyorum bunun sebebini tespit ettim, bunun sebebi Java'nın eski olması fakat o Java'yı silip başka Java yüklesem dahi bir şekilde o Java'yı kullanıyor. Oyun nasıl düzeltticem yardımcı olabilecek.

JAVA_HOME degiskenini guncelleyebilirsin. Cogu Java runnable buraya bakar. Yeni yukledigin Java path'ini degil eski path'i gosteriyor buyuk ihtimalle.

Java_home degiskenini guncelleyebilirsin. Cogu Java runnable buraya bakar. Yeni yukledigin Java Path'ini degil eski Path'i gosteriyor buyuk ihtimalle.

1.8.0_51 var bu Java sıkıntılı FPS düşürüo ben onu silip 1.8.0_302'yi yüklüyorum fakat F3 bastığımda halaeskisini gösteriyor ve FPS aynı kalıyor.
Tamam dostum güncelleme yapmamış olabilirsin. Kontrol eder misin?

Qz önce de dediğim gibi direk farklı bir sürüm indiriyorum fakat sonuç fark etmiyor.

Lunar Client indirip oyuna gir. Hesabın olmasına gerek yok. Oyuna girdikten sonra lunar Client'ın Java'sı oluşacak. O Java'yı kendi Minecraft'ınızın Java'sı olarak seçin. Lunar Client'ın Java'sı çok kaliteli bana göre.

Lunar Client indirip oyuna gir. Hesabın olmasına gerek yok. Oyuna girdikten sonra lunar Client'ın Java'sı oluşacak. O Java'yı kendi Minecraft'ınızın Java'sı olarak seçin. Lunar Client'ın Java'sı çok kaliteli bana göre.

Deneyeceğim.

Fakat hesap istiyor?
Anlayamadım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı