Miracast ekran yansıtma sorunu

lukianos

Hectopat
Android telefonumun ekranını Miracast vasıtasıyla Windows 10 bilgisayarıma bağlamaya çalışıyorum telefonum bilgisayarımı algılıyor görüntüdeki gibi ekrana bağlanılıyor diyor.

Screenshot_20180808-171321.png
Ama bilgisayarım cihazımı algılamıyor görünütüdeki gibi kalıyor. Sizce sorun nedir? Teşekkürler...

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    28,4 KB · Görüntüleme: 144
  • 2.PNG
    2.PNG
    17 KB · Görüntüleme: 132
Windows 10 görüntü aktarmada sorun var yada wifi kartı uyumsuz. Aynı sorunu bende yaşıyorum. Bazen görüntü aktarabildim. Fakat genelde hep hata veriyor. En son GM 5 plus telefonun görüntüsünü hiç sorunsuz aktarmıştı. Fakat bağlantıyı kestikten sonra telefonu yeniden başlatmadan görüntüyü bir daha aktarmadı. Bu bilgisayarda göster bölümünden önce her zaman kapalıyı seç. Kapansın kablosuz ekran paylaşımı, sonra her yerde kullanılabilir diyerek tekrar aktifleştirip bağlanmayı tekrar dene. Bu bilgisayara yansıtmak için izin iste bölümünü her bağlantı istendiğinde olarak seç. Ondan sonra bir dene görüntü aktarmayı. Olmuyorsa da fazla uğraşma programla görüntü aktarmayı dene.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı