Çözüldü Mirror's Edge 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

atescengo

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
İnno 3D RTX 3060Tİ
ROG B550-F
Corsair Vengeance RGB RS 32 GB (2x16) 3600 Mhz CL18
RMX 750w PSU
DELL G2722HS
Meslek
Bilgisayar Teknik Servis
Arkadaşlar selam sizlerden rica ediyorum yardım eder misiniz her yolu denedim C++ falan her şeyi kurdum. Sürücüler güncelll.

Process Monitor analiz. yardımlarınızı bekliyorum. Windows 11 kullanıyorum.

Çözüm
Bu sefer raporu doğru almışsınız.

Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing Bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

C:\Windows\SysWOW64\d3dx10_35.dll

Sorununuz çözülürse belirtiniz. Çözülmezse sıfırdan yeni bir rapor oluşturup paylaşınız.
Raporunuzda 0xc000007b hatasına dair bir şey görünmüyor. Hata penceresinde çıkan .exe için rapor oluşturduğunuzdan emin misiniz?

Recep Baltaş'ın videosunu izleyerek yaptım. 2.log bir de buna bakabilir misiniz?

Rapor eksik alınmış görünüyor bu sefer. Adımları eksiksiz takip ettiğinizden emin olun. Ayrıca çıkan hata penceresinde belirtilen .exe için rapor oluşturacaksınız. Yani hata veren Mirror's Edge.exe değil ise rapora hata düşmez.

Hocam yapılan zaten 4 5 adet adım var hepsini eksiksiz yapıyorum.

Hocam yapılan zaten 4 5 adet adım var hepsini eksiksiz yapıyorum.

Raporlamanın başlatıldığına dair bir ibare görünmüyor. Direkt çıkış yapılmış (Thread Exit, Process Exit) olarak görünüyor.

Procmon.png

İlk paylaştığınız rapor ise şu şekilde fakat bu raporda hataya dair bir şey görünmüyor.

Procmon MirrorsEdge.png

Hata penceresinin ekranını paylaşabilir misiniz?

Rapor eksik alınmış görünüyor bu sefer. Adımları eksiksiz takip ettiğinizden emin olun. Ayrıca çıkan hata penceresinde belirtilen .exe için rapor oluşturacaksınız. Yani hata veren Mirror's Edge.exe değil ise rapora hata düşmez.

4.log hocam bir de buna bakar mısınız rica etsem.

Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing Bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

Sorununuz çözülürse belirtiniz. Çözülmezse sıfırdan yeni bir rapor oluşturup paylaşınız.

Çözüm

Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

Sağ olun hocam sonunda oldu dün geceden beri ugraşıyorum ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı