Mirror's Edge 2'den Beklentileriniz Neler?

Muhsin Bayram

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600X | RTX 3070
Selamlar arkadaşlar. Bilindiği gibi pek çok sadık hayranının (Ben!) merakla beklediği Mirror's Edge 2, E3 2013'te duyuruldu. Kısa bir teaser video ile geçiştirilen ve hakkında pek az şey bilinen oyunla ilgili pek çok oyuncu haliyle çeşitli beklentiler içine girdi. Sizin oyundan beklentileriniz neler? Eklenmesini/kaldırılmasını istediğiniz şeyler var mı?

Örneğin ben dövüş sisteminin değiştirilmesini veya hiç olmazsa geliştirilmesini istiyorum. Ayrıca yeni ve genç Faith hakkındaki görüşleriniz neler? :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni ve genç bir Faith olması bence daha iyi oldu. Ama bu oyun herkesin dört gözle beklediği bir oyun olmayacak. Dövüş sisteminde değişiklik seninde dediğin gibi iyi olurdu. Ama eminim ki güzel bir oyun olacak.

Yeni ve genç bir Faith olması bence daha iyi oldu. Ama bu oyun herkesin dört gözle beklediği bir oyun olmayacak. Dövüş sisteminde değişiklik seninde dediğin gibi iyi olurdu. Ama eminim ki güzel bir oyun olacak.

Dediğim gibi sadık hayran kitlesi tarafından merakla bekleniyor :D Fanboy'luk gibi olmasın ama DICE'tan babam çıksa yerim :D

Bu oyunu hiç merak etmemiştim ve hoşlanmamıştım ama ilk serisini oynamayı çok istiyorum oynamadan ikincisi için bir şey diyemem ama güzel oyun. :D

Daha 2 hafta önce PlayStore'dan 12 TL'ye alıp, bitirmiştim. Serinin devamını merakla bekliyorum. Başta grafiksel ve çevre detayının iyileştirilmesini, oyununun monotonluktan çıkarılmasını ve tabi ki de yeni dövüş stilleri ve çeşitli silah vs. araç gereç kullanmabilmenin önünün açılmasını istiyorum.

Oynanış hiç değiştirilmesin, daha gerçekçi fiziklere sahip olsun. Oyunun ilki bence hak ettiği ilgiyi göremeyen harika bir oyundu. Çok kısa olduğu için tadı damağımda kalmıştı. İkincisi için bu kadar bekledim, hayal kırıklığı yaşamam kötü olur.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı