Misafir Çocuğu bilgisayarı bozdu

Komik değildi. Gülmedim. Şakan o kadar kötüydü ki kafamın üstünden gitmesini tercih ederdim. Dürüst olmak gerekirse beni güldürmek için berbat bir deneyimdi. Kıkırdamadım akciğerlerimde ufak bir hava akışı olmadı. Bilime göre güleceğimiz zaman, yüz kaslarımız gülmeden önce gevşemeye hazırlanırlar, en küçük bir oynama bile hissetmedim. 0/10 şakan o kadar kötüydü ki sana yasal olarak yaratıcılı olmana kim izin verdi inanamıyorum. Bu şakaya harcadığım beyin gücü dünyadaki bütün evlerin enerjisini karşılamaya yeter sanırım. Bi kişilik sahibi, ol şaka yapmayı öğren, kitap oku. Bunu komiklik için söylemiyorum, içtenlikle söylüyorum ki bu mizahın gelebileceği en kötü nokta olabilir. Az önce dünyadaki bütün mizahi ve komedik şeyleri tek elle yoketmiş bulunuyorsum. Toplumun seni bütün olarak bu komiklikten aciz bıraktığından dolayı büyük bir utanç içerisindeyim.

Keşke bu kadar ciddiye almasaydın be hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam dalga geçiyor. Bilgisayar açılmıyor ise sürücüleri nasıl güncelleyecek? Ayrıca baltaş böyle bir durumda driver güncelle mi diyecektir sizce? Ama cidden güldüm ben okurken hayırlı forumlar.
Ne demek hocam. Dalgasına attım zaten. Laf olsun torba dolsun misali.

...

Bence PSU'yu komple iptal edip şebeke elektriğini direk anakarta vermesi lazım ısı ile kurur. (!)

Şakasına attım be
Emin değilim hocam, kuruşa bile yapışkanlığı devam eder bence. Ayrıca çocuk yeni LoL hesabı açıp 50K shaco kasmış.

Misafir çocuğu yok edici açıldı! Tek bir parmağımı şıklatmam ile tüm misafir çocukları yok olacak. Hazır mısınız? 3, 2, 1...

Maçın skoruna kadar inanmıştım, gerçek bir olay sanmıştım. Güzel kurgu ama daha gerçekçi yazmalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…