Misafir çocuğu/kuzenden nasıl kurtulabilirim?

Steam'den çıkış yaptın mı?

Evet, yine de onu da sakladım bilgisayarın derinliklerine. Zaten cahil biri, birinci nesil i7 işlemcinin son nesil i5 işlemciden daha güçlü olduğunu iddia ediyor. Bulamaz.
Ben saklamak için özelliklerden görünmez yapıyorum, biraz bile bilgili değilse bulamaz. Siz ne yapıyorsunuz? Bazen lazım oluyor da.

Ben saklamak için özelliklerden görünmez yapıyorum, biraz bile bilgili değilse bulamaz. Siz ne yapıyorsunuz? Bazen lazım oluyor da.
Büyük bir arşiv hazırlıyorum, ödevler, projeler vesaire vesaire. İçinde 10 15 kadar klasör. İnternetten pdf yazı indirip her klasöre bir adet koyacağım. Bir klasörde de oyunlarım olacak. Kimse ödev karıştırmaz.

Bu da mantıklıymış ama çok vakit alır. Benim dediğimi deneyebilirsiniz bence. Tabii ne kadar bilgisayar bilgisi var onu siz bilirsiniz.

Bir ara eve küçük kuzenim gelmişti. Biraz uyuz oluyorum ona. Odama girmesin diye rulo halıyı alıp kapı ile yatak arasına koymuştum. Yetişkin biri bile açamaz o kapıyı.

Hocam kırık ekran şakası yapabilirseniz bir şansınız var.

PSU anahtarını kapat. Yaşı küçük bir çocuksa en fazla bakacağı yer monitör ekranı ya da fişlerdir. İnanır geçer. İnandırıcılık için biraz da gözünü boyayabilirsin.

Hep yaptığım şey!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…