Misina ipi kendini dışa atıyor

Mxpyma

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Misi ipi sararken bazen ipi tam sıkmıyor bazı ip kısımları dışa doğru halka yapıyor neden oluyor bu makinede sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne tür bir takım kullanıyorsunuz? Bu şekilde eksik bilgi ile tam olarak sorunu çözemeyiz. Kullandığınız kamış, makine, misina, sahte yem hepsi birbiri ile bağlantılı şeyler.

Ne tür bir takım kullanıyorsunuz? Bu şekilde eksik bilgi ile tam olarak sorunu çözemeyiz. Kullandığınız kamış, makine, misina, sahte yem hepsi birbiri ile bağlantılı şeyler.

Makine fl 60 hazır kefal takımları var mantarlı onları kullanıyorum birdehazır dip balık takımı kullanıyorum kamışım pars 360.

Misinayı makineye ilk defa bağlarken sıkı ve boşluk bırakmadan sarmak gerek aksi halde gevşek kalır ve çözülür halka yapar. Muhtemelen sıkı ve düzgün sarılmamış misinadan kaynaklanıyor

Misinayı makineye ilk defa bağlarken sıkı ve boşluk bırakmadan sarmak gerek aksi halde gevşek kalır ve çözülür halka yapar. Muhtemelen sıkı ve düzgün sarılmamış misinadan kaynaklanıyor.

Takımı hazır almıştım bir balıkçı abiden kendim tüm ipi sökü geri taksam bir sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı