Mısır'da Saldırı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah yoksa :D Ben sana söyleyeyim mi ne olduğunu, günde 5 vakit yağ biriktirdiğin o vücudun azcık daha küçülür. Kaslar çalışır ibadetten. Oruç sayesinde miden rahatlar, gusül sayesinde vücut ısın, kalp atışın bile normalleşir ve hastalanmazsın kolay kolay, daha saymamı ister misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vicdanım hiç olmadığı kadar rahat şu anda. Vicdanımla, değer verdiklerim için yaşıyorum. Allah var ya da yok. Inansam da inanmasam da iyi bir insan olmak için yaşıyorum. Gerisi ne beni ne de başkasını ilgilendirir hocam :) Bu konu burada kapansın.

upload_2017-11-26_16-24-25.png

Şükürler olsun ki müslümansınız. Türkiye de öyle değil mi? Ben kaybetmeye razıyım.

Bakın ben islama karşı değilim, hiçbir dine kesinlikle karşı değilim. Aksine saygı duyuyorum. Yalnız şunu da savunuyorum ki hiçbir din bana göre kusursuz değildir. Kusursuz olan tek şey bana göre eğer varsa tanrıdır o da insanlığı yaratmışsa kendini küçümsemiştir. Halimiz hiç iyi değil, her yerde çok fazla kötülük var. Yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

Eki Görüntüle 268635

Şükürler olsun ki müslümansınız. Türkiye de öyle değil mi? Ben kaybetmeye razıyım.

Müslüman olmak kolay, zor olan mümmin olabilmek dostum. Boş paylaşımlarla bir dini bağdaştırıyosun, dinime küfretmekten başka nedir ki bu yaptığın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya Allah varsa ne olacak? Ben söyleyeyim: Biz dünya sınavını geçmiş olacağız, sizler ise kaybetmiş olacaksınız.

Kendinden emin olmakla bile islama göre şirk koşmuş oluyorsun. Bir hayat kadınının, köpeğe su verdiği için cennet ile müjdelendiğini bilmiyorsun her halde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı