Mitsubishi Mirag için LED far önerisi

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
KKTC'de yaşıyorum ve aracım Mitsubishi Mirage 2013 model. Bu araç Türkiye ve Avrupa pazarında Space Star diye geçiyor, Asya pazarında ise Mirage isminde satılıyor. Gerek İnternet forumlarında olsun gerek e-ticaret sitelerinde olsun aradığımı bulamadım. Benim istediğim aracımın ön farları için Led far aydınlatma, angel eyes, gündüz farı ve mümkünse sis lambalarımı da değiştirmek istiyorum. Türkiye'de bunu satan bir site veya bildiğiniz bir yer var mı ?

01mitsubishimiragereview.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba;

Benim aracımda mitsubishi attrage, yani sizde mirage g4 diye geçiyor. Ben gündüz ledlerini ( sislerin kenarındaki krom çerçevede yanan ledler) servislerde çok pahalı olduğu için aliexpressten aldım. Farları sanırım yeni kasadakinden istiyorsunuz. Onu Türkiye'de satan olmaz. Ama sahibinden.com gibi sitelerde kazalı araçların çıkma farları olabilir oraya bakabilirsiniz.

Merhaba;

Benim aracımda mitsubishi attrage, yani sizde mirage g4 diye geçiyor. Ben gündüz ledlerini ( sislerin kenarındaki krom çerçevede yanan ledler) servislerde çok pahalı olduğu için aliexpressten aldım. Farları sanırım yeni kasadakinden istiyorsunuz. Onu Türkiye'de satan olmaz. Ama sahibinden.com gibi sitelerde kazalı araçların çıkma farları olabilir oraya bakabilirsiniz.
Gündüz ledleri için aliexpress linkini yazabilir misiniz. N11 sahibinden hepsiburada gittigidiyor vb e-ticaret sitelerinden baktığımda çıkma dahi olsa bulamadım. Onu artık burada değiştirecem hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı