Çözüldü MiTürkiye.com orjinal midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, Redmi Note 8 Pro kullanıyorum bayadır çakma bir sarj aleti ile kullanıyorum cihazı ve zarar verdiğini düşünüyorum. Orijinal sarj aleti almak istiyorum böyle bir site buldum. Mi Şarj Aletleri Ne kadar güvenli bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilir mi? Orijinal mi satıyorlar sarj aletini ve Note 8 Pro için hangisini önerirsiniz?

Çözüm
Sadece mi olan da miturkiye olan da orijinal. Miturkiye olanda telefon falan satılmıyor sadece aksesuarlar satılıyor. Mi de telefonlar satılıyor. İki ayrı site yapmışlar en başta bende şaşırmıştım sahte mi diye.
Merhaba, Redmi Note 8 Pro kullanıyorum bayağıdır çakma bir şarj aleti ile kullanıyorum cihazı ve zarar verdiğini düşünüyorum. Orijinal şarj aleti almak istiyorum böyle bir site buldum. Mi Şarj Aletleri ne kadar güvenli bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilir mi? Orijinal mi satıyorlar şarj aletini ve Note 8 Pro için hangisini önerirsiniz?

Orijinal sitenin linkinde sadece mi var diye biliyorum ama sen yine de bir arastır.

Sadece mi olan da miturkiye olan da orijinal. Miturkiye olanda telefon falan satılmıyor sadece aksesuarlar satılıyor. Mi de telefonlar satılıyor. İki ayrı site yapmışlar en başta bende şaşırmıştım sahte mi diye.

Çözüm

Geri
Yukarı