MIUI 11 hatalı sürüm

semiramis

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Ya size bir şey sormak istiyorum, bana bir yardım edin lütfen. Aranıza yeni katıldım sayılır. İlk defa Xiaomi bir cihaz aldım, Redmi Note 7 kullanıyorum ama şu lanet güncellemeyi yaptığımdan beridir telefondan bir türlü eski randımanı alamadım. Güncellemeden sonra 4G'yi aktif bir şekilde telefon bekleme modunda anormal bir şekilde pil tüketiyor. Ne kadar harcıyor diye yarım saat 45 dakikada bir kontrol ediyorum, % 2 ile 3 arası şarj tüketiyor. Çok can sıkıcı bir durum.
2-) Ayrıca ana ekranda simge büyütme ayarı vardı Mi 11 güncellemesinden sonra o da gitti.
3-) Başka bir sorun daha var ki ona da hiçbir anlam veremiyorum. Bilgisayara Mi PC Suite yükleyip telefonu Mi 11 çıkmadan önce yedekleme yaptım. Geri yüklemek istediğim sırada temaları ve birçok uygulamayı yüklemiyor. Daha doğrusu yüklemiş gibi gözüküyor fakat telefonda hiçbir hareket yok. Garantisi gitmeden telefonu ilk aldığım günkü gibi tekrar nasıl düzeltebilirim? Ya da bu sürümün daha temiz olanını nasıl yükleyebilirim? Hard reset de attım, bu da çare olmadı. Uzun oldu biraz ama yazmak zorundaydım. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki cihaz bu şekilde garanti dışı kalmaz mı hocam. Ayrıca EU romu atınca yine kutudan çıktığı gibi Mıuı 10 ile mi gelicek

Garanti konusunda kesin bir şey diyemem. Firmadan firmaya değişebilir. Bootloader açınca istediğiniz yazılımı kurabilirsiniz o konuda bir sınır yok. Yeterki o telefon için geliştirilmiş bir yazılım olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı