MIUI 12 tema nasıl yapılır?

cengover_ekin

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Aramızda MIUI 12 için tema hazırlayan var mı? Hazırlama sürecinden kısaca bahsedebiliriz misiniz? Hangi uygulama kullanılıyor, neleri bilmek gerekiyor, yapılış adımları nelerdir gibi.

Merhaba arkadaşlar. Aramızda MIUI 12 için tema hazırlayan var mı? Hazırlama sürecinden kısaca bahsedebiliriz misiniz? Hangi uygulama kullanılıyor, neleri bilmek gerekiyor, yapılış adımları nelerdir gibi.
Eğer farklı launcher arıyorsam Google Play Store üzeriden istediğini indirebilirsin fakat launcher değilde tema değiştirmek istersen "Temalar" uygulamasını kullanarak istediğin ikon dosyalarını, bildirim çubuğunu vs. değiştirebilirsin.

Bu konu 2 yıl önce açılacaktı. O zaman neler neler yazardım. Şu an hep unuttum.

Eğer farklı launcher arıyorsam Google Play Store üzeriden istediğini indirebilirsin fakat launcher değilde tema değiştirmek istersen "Temalar" uygulamasını kullanarak istediğin ikon dosyalarını, bildirim çubuğunu vs. değiştirebilirsin.
Pardon ben yanlış anlamışım :) Pardon tekrardan...

O uygulamayla hazır temalar kullanılıyor. Ben uğraşıp kendim yapmak istiyordum.

O nasıl forum öyle, görselleri göremiyorum üye olmadan.

Bu konu 2 yıl önce açılacaktı. O zaman neler neler yazardım. Şu an hep unuttum.
İyi yıl önce ne vardı hocam? Hatırlarsın bence biraz zorlasan.

O uygulamayla hazır temalar kullanılıyor. Ben uğraşıp kendim yapmak istiyordum.

O nasıl forum öyle, görselleri göremiyorum üye olmadan.

İyi yıl önce ne vardı hocam? Hatırlarsın bence biraz zorlasan.
Miui Themes ile, bir sürü tema indirip, birleştiriyordum.

Mesela Miui10 bildirim paneli, Fly Me OS ara yüzü ve güzel simge paketleri bulup, bunları dans ettiriyordum.

Miui ara yüzü, cep dünyasında en çok özelleştirilmeye müsait bir ortamdır.

Geri
Yukarı