MIUI 14 telefonun uyku moduna geçmesi nasıl engellenir?

berk3535

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Xiaomi Redmi Note 11 telefon kullanıyorum. MIUI 14 güncellemesi geldiğinde telefonumu güncelledim. Fakat bir sebepten ötürü telefon ekranımın asla kapanmamasını istiyorum. İnternetten baktığımda 15 saniye, 30 saniye, 1 dakika... 10 dakika ve asla seçenekleri var. Fakat kendim baktığımda asla seçeneği yoktu. Bununla ilgili ne yapabilirim? Bu arada MIUI 14'ten önce bu var mıydı bilmiyorum.

Arkadaşlar merhaba. Xiaomi Redmi Note 11 telefon kullanıyorum. MIUI 14 güncellemesi geldiğinde telefonumu güncelledim. Fakat bir sebepten ötürü telefon ekranımın asla kapanmamasını istiyorum. İnternetten baktığımda 15 saniye, 30 saniye, 1 dakika... 10 dakika ve asla seçenekleri var. Fakat kendim baktığımda asla seçeneği yoktu. Bununla ilgili ne yapabilirim? Bu arada MIUI 14'ten önce bu var mıydı bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam yazıyı tam okumadınız galiba bende denedim ama bende videodakinin aksine sadece 10 dakikaya kadar var.
Pardon, okumamışım. Cihazı tamamen kapatıp açmayı denedinizmi?

Pardon, okumamışım. Cihazı tamamen kapatıp açmayı denediniz mi?

Denemedim deneyeyim. Bu arada Redmi Note 12 Pro kullanan arkadaşımın da telefonuna baktım onda da yok galiba MIUI 14 ile ilgili.

Denemedim deneyeyim. Bu arada Redmi Note 12 Pro kullanan arkadaşımın da telefonuna baktım onda da yok galiba MIUI 14 ile ilgili.
Denedim yine aynı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı