MIUI Dialer ve MIUI Messaging kullanılabiliyor mu?

Diss2ready

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni telefon aldım yakın bir zamanda. Kuzenim Redmi Note 7 kullanıyordu, kendisinden ve mi store'dan inceledim telefonu ve çok hoşuma gitti. Kardeşime Redmi Note 7 aldık, ben de kendime bir üst modeli olan Redmi Note 8 alayım dedim. İçinde Google uygulamalarının olduğunu bilmiyordum. Açıkçası pişman değilim aldığım için, telefon çok güzel ama şu Google uygulamaları aşırı kötü. Kardeşimde ve kuzenimde, telefon modelinden olsa gerek hala MIUI uygulamaları var. Google uygulamaları cidden can sıkıyor. Arayüz berbat, Xiaomi'nin telefonlarında hakim temaya hiç ama hiç uymuyor. Çok eksiği var ve nedenini bilmiyorum ama kişi eklerken SIM kart yerine hep gmail hesabı istiyor kaydetme yeri olarak. SIM karta kaydetme gibi bir özelliği yoksa bu kadar saçma bir uygulama görmedim. Kısacası sorum MIUI Dialer ve MIUI Messaging gibi uygulamaları APK olarak kullanabiliyor muyuz? Forumlarda okuduğum kadarıyla APK yoluyla çalışmıyor. Custom Rom ile sorunu çözmüşler, tek yolu bu mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı