MIUI hâlâ kötü mü?

Qualty

Hectopat
Makaleler
1
Sorum başlıkta. MIUI 13 geldi mi? Xiaomi kullanan varsa sorumu cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kime göre kötü neye göre kötü? POCO X3 NFC'te telefon çok rahat takılmadan kullanılıyor. (Ekran 120Hz modunda.)
MIUI diğerlerine göre epey geride ve sıkıntılı.

Kime göre kötü neye göre kötü? POCO X3 NFC'te telefon çok rahat takılmadan kullanılıyor.(Ekran 120Hz modunda.)
Bunu diyen insan hayatında iyi telefon kullanmamıştır :D

MIUI 13 ile daha kötü oldu. Redmi Note 10 Pro sahibiyim. AOSP roma geçiş yaptım.

Görünüm açısından diğerlerine göre daha kötü olsa bile idare ettiğini düşünüyorum. Ancak kendim kullanmadığım için buglı olup olmadığını bilmiyorum. Alacaksanız tavsiye etmem.

Artı -1 Eksi
V4 zamanından beri takip ediyor ve kullanıyorum. V5 gibisini görmedim. Fevkaladenin fevkindeydi zamanı açısından. Bence hâla çok güzel bir tasarımı var. V6 berbattı. V7 ile materyal tasarımı ve sistem stabilitesini iyi otutturdular. V7 de en iyi bulduğum ikinci sürümdür. Sonrası yön hep aşağı oldu. MIUI 13 deneme fırsatım olmadı lakin 13 e kadar kullandım. Kullanıma engel olacak sorunlarla çok nadir karşılaştım. Genel olarak hantal kalsada kimseyi de yarı yolda bırakmıyor. Özelleştirmeleri ilk zamanlar eşsizken şuan diğer markalara göre eskiye nazaran zayıf kalıyor.

Geri
Yukarı