Rehber MIUI Sürümleri Arası Geçiş - PC Olmadan

Çözümü var mıdır hocam eğer alırsam?
Bu sekilde bir video var hocam:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yöntem sorunsuz ellerine sağlık ben direk Android 10'a dönmüştüm ama çok sorunlu geldi geri 12 kurdum.

Birincisi o ROM EU değil eea yani Avrupa ROM'u yanlış bilgi bu bir .
Ve ikincisi cihazınız antirollback kontrolüne takılır ise geçiş yapamazsınız bu bilgiyi bilmeden sakın ROM değişmeyin cihazınızın hardbrick olma olasılığı çok yüksek .

ROM çeşitleri asıl bunlardır . EU ROM dediğiniz şey Xiaomi.EU oluyor bu da Custom ROM oluyor stock ROM değil .
Antirollback.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birincisi o ROM EU değil eea yani Avrupa ROM'u yanlış bilgi bu bir.

Örnek dedim bu bir. Zaten bende eea kullanmıyorum Endonezya kullanıyorum.

Ve ikincisi cihazınız antirollback kontrolüne takılır ise geçiş yapamazsınız bu bilgiyi bilmeden sakın ROM değişmeyin cihazınızın hardbrick olma olasılığı çok yüksek.

Takılma olasılığı düşük.

ROM çeşitleri asıl bunlardır. EU ROM dediğiniz şey Xiaomi. EU oluyor bu da Custom ROM oluyor stock ROM değil.

EU ROM lafını gelisine söyledim.
Ve son olarak, çok fazla bilginiz var ise başka forumlardan kaynak atmayı kesin ve kendiniz paylaşım yapın.

Takılırsa ne yapacaksın onarım ücretlerini sen karşılıyacak gibi konuşuyorsun? Yanlış bilgi vermeyi kesin EU ROM ile eea çok farklı ROM'lar insanları yanlış yönlendiriyorsun. Al sana başka forum değil direk YouTube'dan kaynak. İnsanları yanlış yönlendirmeyi kes parayı basit bir şey sanıyorsun herhalde.

Hocam brick olma riski var mı? Arkadaşın cihaza yapalım bu işlemi trden euya geçirelim dedim ama oem bootloader miui hesabı falan aktif değil hiçbirisi cihaz brick olursa çok pis taklaya geliriz garantisi bitti ayriyetten dediğim gibi bl falan kapalı yeni romda çakamayız? Ne diyorsunuz bu konuda riskli midir?

@Mr. Patrick Bateman
Benim cihazımın da OEM kilidi kapalı hocam

Eki Görüntüle 1532660

Ama şu anda sizlere Endonezya ROM'undan yazıyorum
Mi Flashta Lock And Flash seçmişsiniz demek. Büyük cesaret elektirik gitse atarken taklaya gelirsiniz. Ben cesaret edemedim stock atarken Lock And Flash yapmayı Hocam sizin cihaz nedir? Arkadaştaki mi 11t ondan ARB falan yazmışlar yukarda tereddütlendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…