MIUI sürümünü değiştirme ve Kayseri'de yardımcı olabilecek telefoncu önerisi

Bütçe
200

BukoBabeyy

Centipat
Daha fazla  
Telefonumun bataryası orijinal servisinde değişti. Eski performansı ile neredeyse aynı. Düşünüp biraz araştırdım ve MIUI sürümü kötü olduğundan kaynaklı olabilir diye düşündüm. Ve MIUI 12.5 veya 12 sürümüne geçiş yapmak istiyorum. 2 sorum var:

1- Bilgisayar olmadan sürümü düşürebilir miyim? ( telefonum yurt içi YouTube üzerinden araştırdım bilgisayarsız yapanlar var. )
2- Eğer sadece bilgisayar ile yapılıyorsa bu işlem Kayseri'de sorunu düzeltebilecek sağlam bir telefoncu var mı?

Küçük esnafların sayısı çok olduğu için bu işlerden anlayan pek yoktur diye düşünüyorum. Ve ortalama bu işlemin fiyatı ne olabilir?

Telefon şu an MIUI 13.0.1 sürümünde ve sürekli PUBG Mobile oynarsam 4 saat ekran süresi vermekte. Instagram WhatsApp YouTube kullandığım zaman 6 saat ekran süresi veriyor. Durduk yere koysam bir fotoğraf çeksem video çeksem 10 dakika, telefon yanıyor. Bence MIUI değiştirmek bunu çözebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumun bataryası orijinal servisinde değişti. Eski performansı ile neredeyse aynı. Düşünüp biraz araştırdım ve MIUI sürümü kötü olduğundan kaynaklı olabilir diye düşündüm. Ve MIUI 12.5 veya 12 sürümüne geçiş yapmak istiyorum. 2 sorum var:

1- bilgisayar olmadan sürümü düşürebilir miyim? ( telefonum yurt içi YouTube üzerinden araştırdım bilgisayarsız yapanlar var. )
2- eğer sadece bilgisayar ile yapılıyorsa bu işlem Kayseri'de sorunu düzeltebilecek sağlam bir telefoncu var mı?

Küçük esnafların sayısı çok olduğu için bu işlerden anlayan pek yoktur diye düşünüyorum. Ve ortalama bu işlemin fiyatı ne olabilir?

Telefon şu an MIUI 13.0.1 sürümünde ve sürekli PUBG Mobile oynarsam 4 saat ekran süresi vermekte. Instagram WhatsApp YouTube kullandığım zaman 6 saat ekran süresi veriyor. Durduk yere koysam bir fotoğraf çeksem video çeksem 10 dakika, telefon yanıyor. Bence MIUI değiştirmek bunu çözebilir.

Akrabalarınızın komşularınızın arkadaşlarınızın bilgisayarı falan varsa onlardan yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı