Custom ROM MIUI vs PixelExperience

Kostok85

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, normalde MIUI 14 kullanıyordum fakat ufak tefek kasılmalar olduğu için MIUI 12.4.0'a düşürdüm. Ve de arayüz sıkıcı zaten bu sebeplerden dolayı PixelExperience ROM kurmak istiyorum ama aklımda bayağı bir soru işareti var. Bu ve buna benzer ROM'ları kurmak sakıncalı mı cihaza herhangi bir zararı var mıdır? Uzun vadede cihazın bataryasını veya diğer parçalarını öldürme gibi bir riski var mı? Daha önce eski bir Android cihazıma Resurrection Remix kurmuştum ve cihaz şarjda iken sanırım aşırı ısınmadan dolayı çöp olmuştu. Bu ve buna benzer deneyimleri tekrar yaşamak istemiyorum. Herkese teşekkür ediyorum.

Şarjı fazla yemesinin sebebi zaten işlemciye yük bindirmesi değil mi? Hem MIUI 14'ten bu sebeple düşürdüm denebilir.
Tam olarak sayılmaz. PixelEperience adı üzerinde, tek amaçları Pixel deneyimi sunmak. Genel kullanımda da bunu başarıyor. E işin ironik tarafından da bakarsak Pixel'lerin şarjı da biraz hızlı bitiyor. 🤣

Tam olarak sayılmaz. Pixeleperience adı üzerinde, tek amaçları pixel deneyimi sunmak. Genel kullanımda da bunu başarıyor. E işin ironik tarafından da bakarsak Pixel'lerin şarjı da biraz hızlı bitiyor. 🤣

O zaman PixelExperience kurmayacağım MIUI 12.4.0'da şarjı uzun uzun gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı