Çözüldü MK11 Siyah Ekran Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
8
Yer
KAHRAMANMARAŞ
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Ön sipariş ile aldığım MK11 oyunu logolar göründükten sonra siyah ekran ile birlikte sadece fare görünüyor ve o durumda kalıyor. Oyunu ilk aldığım zamanlar sorunsuzdu. 12 saat oynadıktan sonra sildim ve geçen gün yeniden yüklediğimde bu sorun oluştu. İşletim sistemi ve diğer yazılımlar son sürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyuna doğrulama yaptım. Ekran kartım Sapphire RX 570 4GB Pulse sürümü. Windows sürümü 1903. Ekran kartı sürücüsü ise 19.9.2 sürümü. Diğer sistem özellikleri;
  • AMD Ryzen 3 2200G
  • Asus Prime B50M-A
  • 8 GB Crucial Ballistix Sport 3000 MHz Ram
  • Crucial BX500 250GB SSD
  • WD 1TB Blue 7200RPM HDD
Sorun çözülmüştür. Çözümü ise ön sipariş DLC karakteri olan Shao Kahn karakterinin silinmesi ile olmuştur. Oyun açıldıktan sonra tekrardan karakteri yükleyebilirsiniz.
Oyuna doğrulama yaptım. Ekran kartım Sapphire RX 570 4GB Pulse sürümü. Windows sürümü 1903. Ekran kartı sürücüsü ise 19.9.2 sürümü. Diğer sistem özellikleri;
  • AMD Ryzen 3 2200G
  • Asus Prime B50M-A
  • 8 GB Crucial Ballistix Sport 3000 MHz Ram
  • Crucial BX500 250GB SSD
  • WD 1TB Blue 7200RPM HDD
Sorun çözülmüştür. Çözümü ise ön sipariş DLC karakteri olan Shao Kahn karakterinin silinmesi ile olmuştur. Oyun açıldıktan sonra tekrardan karakteri yükleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı